Išleista trečioji „Talentų U15 kartos“ laida (video, foto)

Išleista trečioji „Talentų U15 kartos“ laida (video, foto)

Kaune antradienį baigėsi paskutinė Lietuvos krepšinio federacijos projekto „Talentų U15 karta” šio sezono stovykla, po kurios naujajai laidai – 15 merginų ir 15 vaikinų – LKF prezidentas Arvydas Sabonis įteikė simbolinius atestatus ir palinkėjo papildyti Lietuvos jaunimo rinktinių gretas.

„Noriu pasveikinti jus su pradžia, nes šis etapas yra ilgo kelio pradžia. Grįžę į savo komandas būkite pavyzdys visiems, kad jie „užsidegtų“ ir žinoma norime visus matyti Lietuvos rinktinėse”, – sakė LKF prezidentas Arvydas Sabonis.

Viso sezono metu su krepšininkai dirbo treneriai Sandra Čižauskienė ir Tomas Purlys, kurie džiaugėsi, jog projektas suteikia naujų žinių tiek vaikams, tiek jiems patiems.

„Jaučiasi, kad merginos tikrai patobulėjo, matėsi, kad pirmoje stovykloje buvo išgąstis, bet dabar tikrai matosi rezultatai, merginos pajudėjo į priekį. Man kaip treneriai tai buvo labai didelė patirtis, nes kiekvieno stovykloje kartu dirbo garsūs Lietuvos krepšinio specialistai“, – sakė projekto „Talentų U15 karta“ trenerė Sandra Čižauskienė.

„Projektas tikrai yra išskirtinis, tiek vaikams, tiek treneriams yra labai įdomu tobulėti. Vaikinams tai yra geras tramplynas į vyrų krepšinį, jie gauna daug gerų pamokų. Patys geriausi Lietuvos treneriai duoda jiems labai daug informacijos ir tobulėjimui tai yra labai geras reiškinys Lietuvos krepšinyje“, – sakė treneris Tomas Purlys.

Iš „Talentų U15 kartos” atrinkti vaikinų ir merginų dvyliktukai savo sugebėjimus ir įgytas žinias galės pademonstruoti penktadienį prasidedančio tarptautinio Ramūno Šiškausko turnyro metu. R.Šiškauskas yra projekto „Talentų U15 karta” ambasadorius.

Vaikinų turnyre žais Lietuvos, Kroatijos, Latvijos ir Vokietijos krepšininkai. Dėl merginų taurės kovos Lietuvos, Lenkijos, Čekijos ir Vokietijos krepšininkės. Turnyro rungtynės vyks Arvydo Sabonio krepšinio centre (Pašilės g. 41, Kaunas), jas taip pat bus galima stebėti tiesiogiai internetu – Lietuvos krepšinio federacijos kanalu Youtube ir DELFI TV.

A3 Šiškauskas

Projektą „Talentų U15 karta“ vykdo Lietuvos krepšinio federacija (LKF) drauge su FIBA jaunimo ugdymo fondu (FIBA Europe Youth Development Fund). Pagrindinė projekto rėmėja – tarptautinė įmonių grupė „Enerstena“.

Talentų U15 karta“ – ilgalaikis projektas. Visi projekto dalyviai gauna sportines aprangas, atliekami išsamūs jų fiziniai bei medicininiai tyrimai. Pagal juos specialistai sudaro individualias rekomendacijas, ką reikia tobulinti, kaip maitintis ir kokio režimo laikytis. Specialistai prižiūri jaunuosius krepšininkus ištisus metus.

Turnyro metu Kaune vyks ir „Trophy tour“ renginys, kurio metu bus eksponuojama Europos vyrų krepšinio čempionato nugalėtojų taurė. Sirgaliai atvykę į Arvydo Sabonio krepšinio centrą galės nusifotografuoti su trofėjumi bei laimėti oficialios EUROBASKET 2017 atributikos.

EB2017_TrophyTour

Sirgaliai galės nusifotografuoti su EUROBASKET2017 taure ir laimėti orginalių prizų

Vaikinų „Talentų U15 karta“ rinktinės sudėtis R.Šiškausko turnyrui:

Pavardė, vardas Krepšinio mokykla
JONAUSKAS KASPARAS KRETINGOS SM
MARČIULIONIS AUGUSTAS Š.MARČIULIONIO KA
PILKAUSKAS EIRINAS PANEVĖŽIO KKSC/SPORTO GIMNAZIJA
PREIBYS EDGARAS MAŽEIKIŲ SM
REPŠYS MATAS V.KNAŠIAUS KM
RUBINAS JOKŪBAS MAŽEIKIŲ SM
TUBELIS ĄŽUOLAS VILNIAUS KM
TUBELIS TAUTVILAS VILNIAUS KM
VAITKUS JULIUS Š.MARČIULIONIO KA
ZIKAS KORNELIJUS V.KNAŠIAUS KM
STENIONIS DOMINYKAS KAUNO KM „AISČIAI“
PIVORIUS HUBERTAS Š.MARČIULIONIO KA

TRENERIS: Tomas Purlys

Merginų „Talentų U15 karta“ rinktinės sudėtis R.Šiškausko turnyrui:

Pavardė, vardas Krepšinio mokykla
ASIPAUSKAITĖ GABIJA KAUNO KM „AISČIAI“
ČIŽAUSKAITĖ URTĖ KAUNO KM „AISČIAI“
ZDANEVIČIŪTĖ AUDRONĖ VILNIAUS KM
GARČINSKAITĖ AGNESĖ PLUNGĖS SPORTO IR REKREACIJOS CENTRAS
GRIGALIŪNAITĖ EMILIJA VILNIAUS KM
GUDINSKAITĖ ŠEILA PANEVĖŽIO KKSC/SPORTO GIMNAZIJA
JANIONYTĖ KLAUDIJA KAUNO KM „AISČIAI“
KINKEVIČIŪTĖ REBEKA KAUNO KM „AISČIAI“
MOTEKAITYTĖ ELZĖ V.KNAŠIAUS KM
SAVOSTAITĖ GEDVILĖ ALYTAUS SRC
ŠVĖGŽDAITĖ AISTĖ RADVILIŠKIO RAJ. SAVIVALDYBĖS ŠVIETIMO IR SPORTO PASLAUGŲ CENTRAS
VISOCKAITĖ SIMONA KAUNO KM „AISČIAI“

TRENERĖ: Sandra Čižauskienė

Visą stovyklos fotogaleriją rasite Lietuvos krepšinio federacijos paskyroje „Facebook“.