Antrasis jaunučių U15 pusfinalis: neparankus namų aikštės pranašumas ir pavojingasis Ą. Tubelis

Antrasis jaunučių U15 pusfinalis: neparankus namų aikštės pranašumas ir pavojingasis Ą. Tubelis

Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ finalo ketvertų maratonas tęsiasi ir prie jo jungiasi likusios A diviziono komandos. Šį savaitgalį čempionus aiškinsis penkiolikmečiai vaikinai, kurie dėl medalių kausis Kauno „Aisčių“ krepšinio mokykloje.

Jaunučių U15 (gim. 2002 m.) vaikinų finalo ketverte varžysis Mažeikių krepšinio mokykla, Š.Marčiulionio KA I-„Blancomet“, Kauno „Aisčių“ krepšinio mokykla ir Vilniaus krepšinio mokyklos ekipa.

II pusfinalis: Kauno KM „Aisčiai“ – Vilniaus KM
04-22 17:00 val. (Kauno „Aisčių“ krepšinio mokykla, Miško g. 3, Kaunas)

Kelias iki finalo: Šeimininkų atstovai „Aisčiai“ reguliariajame sezone iškovojo 14 pergalių ir patyrė 8 pralaimėjimus. Nors pergalių skaičiumi kauniečiai trečiąją vietą dalijosi su Š.Marčiulionio KA I-„Blancomet“ ekipa, „Aisčiams“ aukštesnę vietą garantavo geresnis tarpusavio rezultatas.

Ketvirtfinalyje „Aisčiai“ 2-1 pranoko šeštąją vietą užėmusius Klaipėdos V.Knašiaus KM I krepšininkus.

Vilniaus krepšinio mokyklos atstovai su 15 pergalių ir 7 nesėkmėmis reguliariajame sezone užėmė antrąją vietą. Ketvirtfinalio serijoje jie 2-0 nugalėjo Sostinės KM I-„Electrolux“ atstovus.

„Aisčiai“ ir Vilniaus KM reguliariajame sezone tarpusavyje susitiko du kartus ir abi sykius pajėgesni buvo tie, kurie žaidė svečiuose.

Lyderiai: Akivaizdus lyderis Vilniaus KM komandoj yra Ąžuolas Tubelis, kuris vidutiniškai pelno po 24 taškus ir atkovoja po 13 kamuolių. 10,6 taško pelno Rokas Jaseliūnas, o 8,4 taško prideda Tautvilas Tubelis.

„Aisčių“ gretose pirmuoju smuiku griežia po 20 taškų pelnantis ir po 6 rezultatyvius perdavimus atliekantis Dominykas Stenionis. Po 9,7 taško pelno Vincas Aleknavičius ir Nedas Montvila.

aisciai 2002

Komentarai: „Kol kas esame visi sveiki ir ruošiamės finalo ketvertui. Varžovų stiprybė yra priekinė linija. Žaidžiant su Vilniaus KM yra įdomi tendencija – namuose pralaimime, o svečiuose iškovojome pergales. Finalo ketvertas vyks namų arenoje, todėl tikimės, kad sugriausime šią taisyklę.

Mums sunkiausia bus psichologiškai, nes galbūt slėgs šiokia tokia atsakomybė, bet namų arenos pranašumas yra pliusas. Finalo ketvertą laimės ta komanda, kuri geriausiai susitvarkys su psichologija. Mūsų komandos stiprybė yra įžaidėjai ir pataikymas. Mes neturime daug aukštaūgių, todėl mūsų pagrindinis tikslas yra sustabdyti Ąžuolą Tubelį, kuris yra Lietuvos rinktinės žaidėjas“, – kalbėjo Kauno KM „Aisčių“ vyriausiasis treneris Saulius Marčiukaitis.

„Viskas vyksta pagal planą. Sezono metu buvo daug traumų, ligų, o dabar esame visi sveiki. Reguliariojo sezono pernelyg nesureikšminu. Kaune juos nugalėjome, Vilniuje po dviejų kėlinių pirmavome 18 taškų, tačiau antrojoje mačo dalyje jie puikiai pataikė ir iškovojo pergalę.

Svarbiausia yra neleisti jiems pajusti metimo, nes ši komanda priklausoma nuo tritaškių. Nors, žinoma, jie tokį žaidimą propaguoja jau ne vienerius metus ir tai jiems gerai sekasi. Dominykas Stenionis gerai skirsto kamuolius ir pastaruoju metu demonstruoja gerą krepšinį“, – mintimis dalijosi Vilniaus krepšinio mokyklos treneris Paulius Budėnas.

vkm 2002

Jaunučių U15 finalo ketvertas:
(Kauno „Aisčių“ krepšinio mokykla, Miško g. 3, Kaunas)

04-22 15:00 val. Mažeikių KM – Š.Marčiulionio KA I-„Blancomet“
04-22 17:00 val. Kauno KM „Aisčiai“ – Vilniaus KM I

04-23 12:00 val. rungtynės dėl 3 vietos
04-23 14:15 val. rungtynės dėl 1 vietos (tiesioginė transliacija per DELFI TV)