EYBL U15 II turo turnyrą laimėjo Š.Marčiulionio KA I-Čili komanda

2012 01 11 2012 m. sausio 6-8 d. Vilniuje vyko Europos jaunių krepšinio lygos čempionato (EYBL) U15 antrojo turo turnyras, kuriame gim. 1997 m. Š.Marčiulionio krepšinio akademijos pirmoji komanda, vadovaujama trenerio Gintaro Pociaus, užėmė pirmąją vietą. Antrojo EYBL U15 turo organizatoriai Geriausiu komandos žaidėju išrinko Luką Kvedaravičių.

Pirmąją turnyro dieną trenerio Gintaro Pociaus auklėtiniai susitiko su dviem stipriausiomis komandomis – praėjusių metų MKL čempionato prizininkėmis BS Klaipėda ir BS Vilnius. Abi jas įveikusi, antrąją turnyro dieną Š.Marčiulionio KA I-Čili komanda netikėtai suklupo prieš geriausią estų komandą SK Audentas Tallinn, Estonia. Likusiose dviejose rungtynėse įveikę BC ToPo Helsinki, Finland ir R.P. United  Rakvere/Pärnu, Estonia, mūsų krepšininkai tapo ir Antrojo EYBL U15 turo nugalėtojais.

Apie EYBL U15 turnyro varžybas pasakoja komandos treneris Gintaras Pocius.

“Šio, antrojo EYBL U15 turo nugalėtojai ir prizininkai išaiškėjo tik po paskutiniųjų turnyro varžybų tarp BS Vilnius ir A. Sabonis BS komandų. Jei būtų nugalėję kauniečiai, tada trys komandos turėtų po vieną pralaimėjimą ir būtų skaičiuojamas jų tarpusavio įmestų ir praleistų taškų skirtumas. Kadangi laimėjo vilniečiai, tokio skaičiavimo nebuvo, ir pirma vieta atiteko mums, nes mes buvome įveikę antroje vietoje likusią BS Klaipėda komandą.

Pirmoji turnyro diena mums buvo sunki, nes tik po labai atkaklaus pasipriešinimo įveikėme BS Klaipėda ir BS Vilnius komandas. Antrąją dieną pasakiau savo auklėtiniams, kad žais visi, ne tik startinis penketas, kad reikia pažiūrėti, “kas yra kas” ne tik treniruotėse, bet ir varžybose. Sakiau, žaiskite, įrodinėkite varžybose, kokie jūs esate žaidėjai. Deja, atsarginiai žaidėjai šio nedidelio egzamino neišlaikė… Sekančios dvejos rungtynės mums susiklostė geriau, man patiko ir antroji – jungtinė estų komanda, žaidusį gražų krepšinį. Šiame EYBL U15 ture mūsų komandoje geriausiai žaidė Gabrys Sadaunykas, Mykolas Dieninis ir Nedas Matulionis.”

Informacija: Š.Marčiulionio krepšinio akademija