Jaunių U18 merginų pusfinalių belaukiant: ar „Aistės“ patvirtins favoričių statusą?

Jaunių U18 merginų pusfinalių belaukiant: ar „Aistės“ patvirtins favoričių statusą?

Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ finalo ketvertų maratonas tęsiasi ir prie jo jungiasi ir A diviziono komandos. Šį savaitgalį čempionus aiškinsis aštuoniolikmečiai vaikinai ir merginos, kurie dėl medalių kausis Kauno Arvydo Sabonio krepšinio centre.

Jaunių U18 (gim. 1999 m.) merginų finalo ketverte varžysis varžysis Vilniaus krepšinio mokykla, Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokykla, Kauno krepšinio mokykla „Aisčiai“ ir Alytaus sporto ir rekreacijos centro ekipa.

I pusfinalio aprašymas čia…

II pusfinalis: Kauno KM „Aisčiai“ – Alytaus SRC I
04-14 18:00 val. (Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas)

Kelias iki finalo ketverto: Kauno krepšinio mokyklos „Aisčių“ komanda reguliariajame sezone iškovojo 11 pergalių ir patyrė 3 pralaimėjimus bei užėmė antrąją vietą. Ketvirtfinalyje kaunietis užtikrintai 2-0 nugalėjo Panevėžio KKSC-KK „Liepa“ krepšininkes.

Alytaus SRC I ekipa reguliariajame sezone per 14 rungtynių suklupo 4 kartus ir užėmė trečiąją vietą. Dzūkės ketvirtfinalio seriją taip pat įveikė užtikrintai ir 2-0 nugalėjo Šiaulių KA „Saulė“ atstoves.

Kauno krepšinio mokyklos „Aisčių“ komanda ir Alytaus SRC reguliariajame sezone susitiko du kartus ir abi pergales iškovojo kaunietės.

Lyderės: Kauno komandos lyderė yra Klaudija Serkevičiūtė, kuri pelno po 19 taškų. Livija Sakevičiūtė vidutiniškai pelno po 15,6 taško ir atkovoja po 13,9 kamuolio. Brigita Mockevičiūtė rena po 15,3 taško.

Alytaus komandą į priekį veda po 18,5 taško pelnanti Karolina Kazočiūnaitė. Saulė Mikelionytė pelno po 12,2 taško, o Vaiva Juškauskaitė pelno po 8 taškus.

Komentarai: „Trečiadienį žaidėme draugiškas rungtynes Marijampolėje. Taip pat stebėjome LMKL finalą, kur Kauno rajono „Hoptrans-Sirenų“ komandoje žaidžia mūsų būsimos varžovės. Kadangi abu kartus joms pralaimėjome reguliariajame sezone, tad turėsime papildomos motyvacijos. Apmaudu, kad dubliuojasi U18 merginų ir vaikinų finalo ketverto laikai. Mes, alytiškiai, labai palaikome vieni kitus, todėl apmaudu, kad negalėsime palaikyti savo vaikinų komandos“, – pasakojo Alytaus SRC I trenerė Irena Špiegienė.

„Džiugu, kad žaisime Kaune ir jausime artimųjų palaikymą. Viena mūsų lyderių Livija Sakevičiūtė dabar daugiau ruošiasi LMKL finalams su Kauno rajono „Hoptrans-Sirenomis“. Žinoma, išsikovojome teisę žaisti finaliniame ketverte, todėl tikrai bandysime pasirodyti kuo geriau“, –  komentavo Kauno KM „Aisčiai“ trenerė Birutė Jankauskienė.

Prognozė: „Sakyčiau, kad finale žais Kauno krepšinio mokykla „Aisčiai“. Nors kaunietės neturi ilgo atsarginių žaidėjų suoliuko, tačiau Klaudija Serkevičiūtė ir Livija Sakevičiūtė pačios vienos gali nulemti visas rungtynes. Jos šį sezoną demonstruoja sėkmingą žaidimą visuose turnyruose. Manau, kad kaunietės taps Lietuvos U18 čempionato nugalėtojomis“, – sakė Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro trenerė Jolanta Četkauskienė.

Jaunių U18 merginų finalo ketverto tvarkaraštis:
(Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas).

04-14 16:00 val. Vilniaus KM I – V.Knašiaus KM
04-14 18:00 val. Kauno KM „Aisčiai“ I – Alytaus SRC

04-15 11:00 val. rungtynės dėl 3 vietos
04-15 13:00 val. rungtynės dėl 1 vietos (tiesioginė transliacija DELFI TV)

1