Lietuvos aštuoniolikmečiai sutriuškino LSU krepšininkus

Lietuvos aštuoniolikmečių rinktinė tęsia pasiruošimą Europos čempionatui ir ketvirtadienio vakarą sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes. Rimanto Grigo auklėtiniai Kaune be didesnio vargo įveikė Lietuvos sporto universiteto (LSU) ekipą – 98:49 (27:14, 25:11, 27:17, 19:7).

Lietuvos jauniai rungtynėse dominavo nuo pat susitikimo pradžios ir po pirmo kėlinio pirmavo 27:14, o įpusėjus rungtynėms persavara peržengė dvidešimties taškų ribą – 52:25.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė ir vienu metu aštuoniolikmečiai pirmavo 70:28. Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas ir Rimanto Grigo auklėtiniai iškovojo užtikrintą pergalę – 98:49.

Rezultatyviausiai Lietuvos rinktinėje rungtyniavo Tadas Sedekerskis pelnęs 16 taškų (7 rez. perd., 5 at. kam.), 15 taškų pridėjo Einaras Taubutis (6 at. kam.), po 11 įmetė Arnoldas Kulboka ir Matas Jogėla.

LSU ekipoje išsiskyrė 10 taškų pelnęs Bartautas Blažauskas, 9 pridėjo Dovydas Montvilas.

Po rungtynių Lietuvos rinktinės treneris teigė, kad vertina žaidimą dar labai anksti, nes tik šįryt susirinko visi žaidėjai.

„Nėra ką ir komentuoti, nes žaidėme tokį labiau „bėk-mesk“ krepšinį. Tik šį rytą prie ekipos prisijungė didžioji dalis žaidėjų, o Gytis Masiulis dar nesitreniravo. Laukia daug sunkaus darbo“, – musukrepsinis.lt teigė Rimantas Grigas.

IMG_5303 IMG_5309

Dar prieš šias rungtynes treneris už darbą padėkojo Lukui Vabalevičiui ir Tautvydui Kazimierui Vyšniauskui, jie nepateko į galutinį rinktinės dvyliktuką. Rungtynių metu čiurnos traumą patyrė Grantas Vasiliauskas, jo sveikatos būklė paaiškės artimiausiu metu.

Kitas rungtynes lietuvaičiai žais penktadienį su „Žalgirio“ dublerių ekipa. Europos vaikinų U18 krepšinio čempionatas vyks gruodžio 16-22 dienomis Turkijoje, Samsuno mieste.