Lietuvos šešiolikmečiai turnyre Turkijoje užėmė antrą vietą

Lietuvos šešiolikmečių rinktinė tarptautiniame turnyre Turkijoje iškovojo antrą vietą. Tomo Purlio auklėtiniai turnyro finale 77:83 (13:29, 27:21, 21:14, 16:19) nusileido Prancūzijos rinktinei.

Varžovai labai sėkmingai pradėjo rungtynes ir po pirmo kėlinio turėjo 16 taškų persvarą. Lietuviams trečio kėlinio pabaigoje pavyko atkurti intrigą ir priartėti, bet lemiamomis akimirkomis prancūzai laimėjo atkarpą 13:2 ir įvirtino pergalę.

Lietuvių ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Ąžuolas Tubelis, kuris pelnė 21 tašką (8 at. kam.), 18 pridėjo Augustas Marčiulionis, po 14 – Edgaras Preibys (8 at. kam.) ir Jokūbas Rubinas (8 at. kam.).

Grupės rungtynėse lietuviai taip pat turėjo pripažinti Prancūzijos ekipos pranašumą rezultatu 54:73.

Komandos trenerio vyr. trenerio Tomo Purlio mintys apie turnyrą:

Tomas Purlys

Lietuvos vaikinų jaunučių rinktinės vyriausiojo trenerio mintys apie turnyrą Turkijoje. #mesuzlietuva

Posted by Mūsų krepšinis on 2018 m. vasario 2 d.