Merginų U14 čempionato B diviziono nugalėtojomis tapo Biržų SC komanda

Kovo 9 -11 dienomis Utenoje vyko U14 merginų (gim. 2004/2005 m.) čempionato B diviziono finalinio ketverto turnyras. Šiose varžybose dalyvavo Plungės SRC (trenerė Edita Lapienė), Biržų SC (trenerė Nijolė Kregždienė), Radviliškio ŠSPC (trenerė Rasa Augustinienė) ir šeimininkų Utenos DSC (trenerė Eglė Žygelytė) komandos. Ekipos rungtyniavo tris dienas ir turnyro metu komandos tarpusavyje sužaidė po kartą.

Stipriausia turnyro komanda tapo Biržų sporto centro komanda, kuri turnyro metu nepralaimėjo nei karto ir tolimesniame čempionato etape del vietos U14 merginų čempionato ketvirtfinalyje susikaus su A divizione 8 vietą užimsiančia komanda. Paskutinis kelialapis pratęsti čempionatą atiteko šeimininkių Utenos DSC komandai. Uteniškės turnyre patyrė tik vieną pralaimėjimą, užėmė antrąją vietą ir laukia kas A divizione užims 7 vietą, kad galėtų susikauti dėl vietos U14 merginų čempionato ketvirtfinalyje.

Trečios turnyre Utenoje liko Plungė SRC, kurios dėl prizinės vietos atkaklioje kovoje įveikė Radviliškio ŠSPC ekipą.