MKL „Žvaigždžių diena“ sudrebins Palangą!

MKL „Žvaigždžių diena“ sudrebins Palangą!

Vasario 4 d. Palangoje Lietuvos moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ dalyviai rinksis į tradicinę sezono šventę „Ateities krepšinio žvaigždės šiandien!“.  Dar MKL „Žvaigždžių diena“ vadinamo renginio metu ant Palangos sporto centro parketo išbėgs daugiau kaip 300 jaunųjų krepšininkų, kurie susikaus įvairiuose krepšinio konkursuose ir išsiaiškins kurioje Lietuvos pusėje, Rytuose ar Vakaruose, treniruojasi ir žaidžia stipresni krepšininkai.

Tradicines rungtynes keičia įdomios rungtys

Šiais metais tradicines krepšinio rungtynes tarp Rytų ir Vakarų pakeis įdomios krepšinio rungtys, kuriose abiejų komandų žaidėjai turės įrodyti krepšinio įgūdžių pranašumą, o jų nugalėtojai atneš taškus savo atstovaujamai komandai.

„Šią naujovę įvedėme atsižvelgę į ilgametę patirtį, kuomet rungtynės tapdavo savotišku spektakliu, kuris galbūt būdavo įdomus žaidėjams, bet nebūtinai žiūrovams. Tai suprantama, nes rungtynės draugiškos ir ypatingos kovos jose niekas ir nesitikėdavo, o ir neskatindavo, nes mums svarbiausia, kad šioje šventėje niekas nepatirtų traumos. Taigi, nusprendėme, kad bekontaktės krepšinio įgūdžių varžytuvės bus įdomesnės žiūrovams ir, tikiu, patiems dalyviams“, – sakė Lietuvos moksleivių krepšinio lygos vadovas Martynas Račkauskas.

Bus parengtos skirtingos rungtys vaikų, jaunučių ir jaunių amžiaus rinktinėms, o taškus į bendrą komandos rezultatą galės įnešti „Bauduko“, „Karavano“, „Slalomo“, „Snaiperio“, „Oro karaliaus“ ir krepšinio 3X3 konkursų nugalėtojai ir prizininkai.

LKFv6

Įdomi programa žiūrovams

Šventės dalyvių ir žiūrovų nuotaiką kaitins jauni, bet Lietuvos hip-hop‘o scenoje gerai žinomi atlikėjai, o šventės žiūrovai galės laimėti Moksleivių krepšinio lygos rėmėjo „LIDL“ įsteigtas dovanas.

Žaidėjus į Rytų ir Vakarų rinktines balsuodami renka Lietuvos moksleivių krepšinio lygos komandų treneriai kartu su Lietuvos moksleivių krepšinio lygos „Facebook“ paskyros lankytojais. Balsavimas MKL „Facebook“ prasidės sausio 12 d. ir truks iki sausio 22 d.