JR. NBA Lietuva

ezgif.com-resize

#jr.nbaLietuva 

   JR.NBA LIETUVA 2016-2017 NUOSTATAI

headline2017

VARŽYBŲ KALENDORIUS 2017
I ETAPAS II ETAPAS FINALINIS ETAPAS
I VARŽYBŲ DIENA II VARŽYBŲ DIENA I VARŽYBŲ DIENA II VARŽYBŲ DIENA PUSFINALIAI FINALAI
KOVO 4-5 D.D.  KOVO 18-19 D.D. BALANDŽIO 1-2 D.D. BALANDŽIO 14-15 D.D.

BALANDŽIO 21 D.

Alytaus SRC
Naujoji g.52, Alytus

BALANDŽIO 22 D.

Alytaus SRC
Naujoji g.52, Alytus

FINALINIS ETAPAS

JR.NBA Lietuva 2017 m. čempionai

Palangos SC – Minnesota Timberwolves (Treneris Regimantas Juška)

Čempionai

 CHornets  

63:75
Delfi tv logo

MTimberwolves
    Rungtynės dėl III vietos; Alytaus arena (Naujoji g. 52, Alytus) 

IPacers

 

80:75

 Oklahoma_City_Thunder
   Pusfinalis I; Alytaus arena (Naujoji g. 52, Alytus) 
CHornets  

75:48 

Oklahoma_City_Thunder
Hornets  Thunder

 Vilniaus Sostinės KM

Klaipėdos V.Knašiaus KM 

   Pusfinalis II;  Alytaus arena (Naujoji g. 52, Alytus) 

MTimberwolves

77:67

IPacers

1 JNba Indiana

Palangos SC

Panevėžio KKSC

II ETAPAS

RYTŲ KONFERENCIJA
RUNGTYNIŲ TVARKARAŠTIS      TURNYRINĖ LENTELĖ    
I VARŽYBŲ DIENA
2017 04 01 d. (šeštadienis)
Panevėžio sp.kompleksas “Aukštaitija
A.Jakšto 1 g. Panevėžys
II VARŽYBŲ DIENA
201704 14 (penktadienis)
Naisių sporto salė
Naisiai, Gėlės g. 11, Šiaulių raj.
KOMANDA T
BklynNets 34:22 CBulls IPacers 56:29 BCeltics CHornets SOSTINĖS KM 10 1
 A.SIREIKOS KA UTENOS DSC PANEVĖŽIO KKSC KĖDAINIŲ SC
IPacers 33:25 AHawks BklynNets 14:35 CHornets IPacers   PANEVĖŽIO
KKSC
9 2
PANEVĖŽIO KKSC VILNIAUS KM A.SIREIKOS KA SOSTINĖS KM
CHornets 46:20 BCeltics CBulls 17:35 AHawks BklynNets  A.SIREIKOS KA
ŠIAULIAI
 3 
 SOSTINĖS KM KĖDAINIŲ SC UTENOS DSC VILNIAUS KM
AHawks   29:30 BklynNets BklynNets 29:36 IPacers AHawks VILNIAUS KM  7   4
VILNIAUS KM  A.SIREIKOS KA A.SIREIKOS KA PANEVĖŽIO KKSC
CBulls 28:15 BCeltics
BCeltics
26:61 AHawks CBulls UTENOS DSC 6 5  
UTENOS DSC KĖDAINIŲ SC  KĖDAINIŲ SC VILNIAUS KM
CHornets  39:33 IPacers CHornets 55:19 CBulls BCeltics KĖDAINIŲ SC 5  
 SOSTINĖS KM PANEVĖŽIO KKSC  SOSTINĖS KM UTENOS DSC

 

VAKARŲ KONFERENCIJA
RUNGTYNIŲ TVARKARAŠTIS      TURNYRINĖ LENTELĖ    
I VARŽYBŲ DIENA
2017 04 02 (sekmadienis)
Alytaus sporto ir reakreacijos centras
Naujoji g. 52, Alytus
II VARŽYBŲ DIENA
2017 04 10 (pirmadienis)
Klaipėdos V.Knašiaus KM
Dubysos g.10/2, Klaipėda
KOMANDA T
MTimberwolves 53:20 GSWarriors MTimberwolves 49:27 DMavericks MTimberwolves  PALANGOS SC 9  1
   PALANGOS SC TORNADO KM  PALANGOS SC ALYTAUS SRC
SKings 43:26 NOPelicans SKings 32:45 Oklahoma_City_Thunder Oklahoma_City_Thunder V.KNAŠIAUS KM 9 2
KM “AISČIAI” MARIJAMPOLĖS
ŽSM
KM “AISČIAI” V.KNAŠIAUS KM
DMavericks 32:41 Oklahoma_City_Thunder GSWarriors 48:19 NOPelicans SKings KM AISČIAI 9
ALYTAUS SRC V.KNAŠIAUS KM TORNADO KM MARIJAMPOLĖS
ŽSM
NOPelicans   13:53 MTimberwolves MTimberwolves 31:38 SKings DMavericks ALYTAUS SRC 7 4
MARIJAMPOLĖS
ŽSM
PALANGOS SC PALANGOS SC KM “AISČIAI”
GSWarriors 20:30 Oklahoma_City_Thunder DMavericks 32:25 GSWarriors GSWarriors TORNADO KM 6  
TORNADO KM V.KNAŠIAUS KM ALYTAUS SRC TORNADO KM
DMavericks  22:47 SKings Oklahoma_City_Thunder 52:11 NOPelicans NOPelicans MARIJAMPOLĖS
ŽSM
5  
 ALYTAUS SRC KM “AISČIAI” V.KNAŠIAUS KM MARIJAMPOLĖS
ŽSM

 

I ETAPO REZULTATAI

  RYTŲ KONFERENCIJA
 ATLANTO DIVIZIONAS
       RUNGTYNIŲ TVARKARAŠTIS TURNYRINĖ LENTELĖ
I  varžybų diena
2017 03 05 (sekmadienis)

Parko g. 4, Kėdainiai (Vilainiai)
II varžybų diena
2017 03 19 (sekmadienis)
Akmenės sporto rūmai,
Žemaitijos g.2, N.Akmenė
KOMANDA  T V
BklynNets 45:24 TRaptors P76ers 52:34 TRaptors BklynNets A.SIREIKOS KA
ŠIAULIAI
8 1
A.SIREIKOS KA AKMENĖS SC  KA SAULĖ AKMENĖS SC
NYKnicks 28:49 P76ers BklynNets  44:8 NYKnicks BCeltics KĖDAINIŲ SC 7 2
 TELŠIŲ SRC  KA SAULĖ A.SIREIKOS KA  TELŠIŲ SRC
BCeltics 54:23 TRaptors BCeltics 36:27 P76ers P76ers  KA “SAULĖ”
ŠIAULIAI
6  3
 KĖDAINIŲ SC  AKMENĖS SC   KĖDAINIŲ SC  KA SAULĖ
P76ers 13:42 BklynNets TRaptors 38:41 NYKnicks NYKnicks TELŠIŲ SRC 3
 KA SAULĖ A.SIREIKOS KA  AKMENĖS SC TELŠIŲ SRC
BCeltics 47:22 NYKnicks BCeltics 15:34 BklynNets TRaptors  AKMENĖS SC 5
 KĖDAINIŲ SC TELŠIŲ SRC KĖDAINIŲ SC A.SIREIKOS KA

 

  RYTŲ KONFERENCIJA
 CENTRINIS DIVIZIONAS
       RUNGTYNIŲ TVARKARAŠTIS TURNYRINĖ LENTELĖ
I  varžybų diena
2017 03 04 (šeštadienis)

Kupiškio L.Stuokos-Gucevičiaus g.
Vytauto g. 21 , Kupiškis
II varžybų diena
2017 03 18 (šeštadienis)
Utenos daugiafunkcinis sporto centras
K.Donelaičio g. 38, Utena
KOMANDA  T V
CCavaliers 36:48 CBulls IPacers 48:13 DPistons IPacers PANEVĖŽIO KKSC   1
KUPIŠKIO KKSC UTENOS DSC PANEVĖŽIO KKSC VISAGINIO SC
IPacers 47:7 MBucks MBucks 30:47 CBulls CBulls UTENOS DSC    7
PANEVĖŽIO KKSC ROKIŠKIO KKSC ROKIŠKIO KKSC UTENOS DSC
CCavaliers 62:35 DPistons CCavaliers 28:53 IPacers CCavaliers KUPIŠKIO KKSC  
 KUPIŠKIO KKSC  VISAGINO SC   KUPIŠKIO KKSC PANEVĖŽIO KKSC
CBulls 26:59 IPacers DPistons 12:33 CBulls MBucks ROKIŠKIO KKSC 5
UTENOS DSC PANEVĖŽIO KKSC  VISAGINO SC UTENOS DSC
DPistons 29:31 MBucks CCavaliers 39:21 MBucks DPistons VISAGINO DSC  4
VISAGINO SC ROKIŠKIO KKSC KUPIŠKIO KKSC ROKIŠKIO KKSC

 

  RYTŲ KONFERENCIJA
 PIETRYČIŲ DIVIZIONAS
       RUNGTYNIŲ TVARKARAŠTIS TURNYRINĖ LENTELĖ
I  varžybų diena
2017 03 05 (sekmadienis)

Impuls sporto centras
Savanorių 28 , VILNIUS
II varžybų diena
2017 03 18 (šeštadienis)
Vilniaus krepšinio mokykla
Birželio 23-osios 10A, Vilnius
KOMANDA  T V
CHornets 46:6 Orlando_Magic Orlando_Magic 30:19 MHeat CHornets SOSTINĖS KM
VILNIUS
 1
SOSTINĖS KM Š.MARČIULIONIO KA Š.MARČIULIONIO KA VILNIAUS KM-2
MHeat 44:17 WWizards WWizards  8:48 CHornets AHawks VILNIAUS KM – 1   7 2-3 
VILNIAUS KM-2 UKMERGĖS SC UKMERGĖS SC SOSTINĖS KM
AHawks 25:53 CHornets AHawks 38:12 Orlando_Magic Orlando_Magic Š.MARČIULIONIO KA
VILNIUS
2-3 
VILNIAUS KM-1 SOSTINĖS KM VILNIAUS KM-1 Š.MARČIULIONIO KA
Orlando_Magic 43:13 WWizards MHeat 9:46 CHornets MHeat VILNIAUS KM – 2  5
Š.MARČIULIONIO KA UKMERGĖS SC VILNIAUS KM-2 SOSTINĖS KM
AHawks  30:18 MHeat AHawks 55:10 WWizards WWizards UKMERGĖS SC  4
VILNIAUS KM-1 VILNIAUS KM-2 VILNIAUS KM-1 UKMERGĖS SC

 

 VAKARŲ KONFERENCIJA
 ŠIAURĖS VAKARŲ DIVIZIONAS
       RUNGTYNIŲ TVARKARAŠTIS TURNYRINĖ LENTELĖ
I  varžybų diena
2017 03 05 (sekmadienis)

Palangos arena
Sporto g. 3 Palanga
II varžybų diena
2017 03 18 (šeštadienis)
Klaipėdos technologijų mokymo centras
Puodžių g. 10A, Klaipėda
KOMANDA  T V
Oklahoma_City_Thunder 35:47 MTimberwolves PTrailBlazers 4:49 Oklahoma_City_Thunder MTimberwolves PALANGOS SC 7
 V.KNAŠIAUS KM PALANGOS SC MAŽEIKIŲ SM V.KNAŠIAUS KM
DNuggets 53:11 PTrailBlazers MTimberwolves 43:31 DNuggets Oklahoma_City_Thunder V.KNAŠIAUS KM
KLAIPĖDOS KM MAŽEIKIŲ SM PALANGOS SC  KLAIPĖDOS KM
UJazz 31:43 Oklahoma_City_Thunder UJazz 47:33 PTrailBlazers DNuggets KLAIPĖDOS KM 6 3
 PLUNGĖS SRC  V.KNAŠIAUS KM PLUNGĖS SRC MAŽEIKIŲ SM
PTrailBlazers 8:49 MTimberwolves Oklahoma_City_Thunder 48:26 DNuggets UJazz PLUNGĖS SRC 6
MAŽEIKIŲ SM PALANGOS SC V.KNAŠIAUS KM  KLAIPĖDOS KM
UJazz 24:44 DNuggets UJazz 45:42 MTimberwolves PTrailBlazers MAŽEIKIŲ SM  5
 PLUNGĖS SRC KLAIPĖDOS KM PLUNGĖS SRC PALANGOS SC

 

  VAKARŲ KONFERENCIJA
 RAMIOJO VANDENYNO DIVIZIONAS
       RUNGTYNIŲ TVARKARAŠTIS TURNYRINĖ LENTELĖ
I  varžybų diena
2017 03 04 (šeštadienis)

Ringaudų pr. mokykla Gėlių g. 2, Ringaudai
II varžybų diena
2017 03 19 (sekmadienis)
Jonavos sporto arena
Žeimių g. 17, Jonava
KOMANDA  T V
GSWarriors 21:37 SKings PSuns 22:41 GSWarriors SKings KM “AISČIAI’
KAUNAS
8
TORNADO KM KM “AISČIAI” JONAVOS KKSC TORNADO KM
LALakers 40:20 PSuns SKings  53:33 LALakers GSWarriors TORNADO KM
KAUNAS
7 2
KM “PERKŪNAS” JONAVOS KKSC KM “AISČIAI” KM “PERKŪNAS”
LAClippers 19:31 GSWarriors LAClippers 35:17 PSuns LALakers KM “PERKŪNAS”
KAUNAS
 SABONIO KC TORNADO KM SABONIO KC JONAVOS KKSC
PSuns 20:46 SKings GSWarriors 58:23 LALakers LAClippers SABONIO KC
KAUNAS
 4
JONAVOS KKSC KM “AISČIAI” TORNADO KM KM “PERKŪNAS”
LAClippers 35:45 LALakers LAClippers 18:46 SKings PSuns JONAVOS KKSC
  SABONIO KC KM “PERKŪNAS” SABONIO KC  KM “AISČIAI”

 

 VAKARŲ KONFERENCIJA
 PIETVAKARIŲ DIVIZIONAS
       RUNGTYNIŲ TVARKARAŠTIS TURNYRINĖ LENTELĖ
I  varžybų diena
2017 03 05 (sekmadienis)

Druskininkų SC
  M.Čiurlionio g.97-2 ,Druskininkai
II varžybų diena
2017 03 19 (sekmadienis)
Marijampolės ŽSM
Gamyklų g.1, Marijampolė
KOMANDA  T V
HRockets 26:39 DMavericks NOPelicans 39:24 HRockets DMavericks ALYTAUS SRC 8 1
MARIJAMPOLĖS
ŽSM-2
ALYTAUS SRC MARIJAMPOLĖS
ŽSM-1
MARIJAMPOLĖS
ŽSM-2
MGrizzlies 3:48 NOPelicans DMavericks  43:3 MGrizzlies NOPelicans MARIJAMPOLĖS ŽSM-1 7 2
PRIENŲ KKSC MARIJAMPOLĖS
ŽSM-1
ALYTAUS SRC PRIENŲ KKSC
SASpurs 41:25 HRockets SASpurs 30:41 NOPelicans SASpurs DRUSKININKŲ SC 3
DRUSKININKŲ SC MARIJAMPOLĖS
ŽSM-2
DRUSKININKŲ SC MARIJAMPOLĖS
ŽSM-1
NOPelicans 16:36 DMavericks HRockets 53:12 MGrizzlies HRockets MARIJAMPOLĖS ŽSM-2
MARIJAMPOLĖS
ŽSM-1
ALYTAUS SRC MARIJAMPOLĖS
ŽSM-2
PRIENŲ KKSC
SASpurs 58:17 MGrizzlies SASpurs 27:58 DMavericks MGrizzlies  PRIENŲ SC
DRUSKININKŲ SC PRIENŲ KKSC DRUSKININKŲ SC ALYTAUS SRC

2016