U14 berniukų čempionato laimėtojai – Sostinės KM (FOTO, VIDEO)

Klaipėdoje visą savaitgalį liejosi aistros nes čia vyko Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ U14 berniukų ir mergaičių čempionatų lemiamos kovos.

Čempionais tapo Sostinės krepšinio mokyklos komanda „Aviva“. Mindaugo Noreikos auklėtiniai finale 55:51 įveikė Vilniaus Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos komandą „Teknos“.

Sostinės KM ekipa persvarą susikrovė antrame kėlinyje, kurį laimėjo 15:8. Ir nors antroje mačo dalyje žaidimas išsilygino, tačiau „marčiulioniukams“ nepavyko perlaužti rungtynių eigos.

Nugalėtojų ekipoje Gytis Valickas surinko 17 taškų ir atkovojo 10 kamuolių, Kasparas Sideravičius įmetė 11 taškų ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus, o Adomas Linartas įmetė 9 taškus.

Š.Marčiulionio KA komandoje Emilis Butkus pelnė 16 taškų ir atkovojo 16 kamuolių, Rytis Lemežis pelnė 11 taškų, o Vakaris Vėjas Grauslys ir Martynas Puidokas pelnė po 10.

Trečią vietą iškovojo Kauno Arvydo Sabonio krepšinio centro komanda „Vytautas“. Kauniečiai mažajame finale 67:51 palaužė Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos komandą „Authentic Cars“ ir paliko finalo ketverto šeimininkus be medalių.

„Saboniukai“ persvarą susikrovė antrame kėlinyje, kurį laimėjo 23:6. Kauniečiai nemažino apsukų ir trečiame ketvirtyje, kurį laimėjo 19:8 ir savo pranašumą išlaikė iki mačo pabaigos.

Nugalėtojų gretose Oleg Kojenets pelnė 14 taškų ir atkovojo 13 kamuolių, Saulius Grigas įmetė 12 taškų, o Liutautas Lelevičius – 11.

V.Knašiaus KM komandoje Radvilas Kneižys pelnė 15 taškų, o Kipras Petraitis – 14.

Pirmąją dieną, pusfinaliuose, Š.Marčiulionio KA 58:45 įveikė V.Knašiaus KM, o Sostinės KM paskutinę sekundę 59:58 palaužė „saboniukus“.