U18 merginų čempionato nugalėtojomis tapo Vilniaus krepšinio mokykla (FOTO, VIDEO)

Vilniaus krepšinio mokyklos krepšininkės tapo Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ Jaunių U18 merginų čempionato nugalėtojomis.

Sabonio krepšinio centre vykusiame finalo ketverte, finale, vilnietės 60:48 įveikė Alytaus sporto ir rekreacijos centro ekipą.

Rungtynes pradėjusios lygiai, komandas po pirmojo kėlinio skyrė vos du taškai. Priekyje buvo Vilniaus krepšinio mokyklos komanda 13:11. Antrajame kėlinyje įjungusios aukštesnę pavarą į priekį pabėgo vilnietės, laimėjusios kėlinį 21:8, o didžiąją pertrauką komandos išėjo esant rezultatui 34:19. Gitana Paulauskaitė iki trečiojo kėlinio vidurio jau buvo pelnius 19 taškų (3/3 tritaškiai).

Trečiame kėlinyje alytiškės pradėjo vytis VKM komandą ir įpusėjus kėliniui skirtumas sumažėjo iki 13 taškų. Kėliniui bėgant į pabaigą Vilniaus krepšinio mokyklos puolėja Andrėja Pečiūratė gavo penktą asmeninę pražangą ir kiek per anksti baigė savo pasirodymą rungtynėse. Iki tol Andrėja atkovojo 12 kamuolių ir pelnė 2 taškus.

Pagerinusios pataikymo procentą Alytaus komanda po trijų kėlinių priartėjo iki 9 taškų.

Ketvirtąjį kėlinį užtikrintai sužaidusios Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtinės rezultatu 60:48 tapo Lietuvos moksleivių krepšinio lygos čempionėmis!

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Gitana Paulauskaitė, kuri pelnė 23 taškus. Dalia Donskichytė surinko 13, o Eglė Zabotkaitė – 9.

Alytaus SRC ekipoje Kristina Masionytė pelnė 15 taškų, o Karolina Kazočiūnaitė – 14.

Trečiąją vietą ir bronzos medalius iškovojo Kauno krepšinio mokykla „Aisčiai“. Kaunietės mūšyje dėl bronzos medalių 67:59 įveikė Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos ekipą.

Nugalėtojų gretose Klaudija Serkevičiūtė pelnė 24 taškus, Livija Sakevičiūtė surinko 17, o Evelina Januševičiūtė – 10.

V.Knašiaus KM ekipoje Gabija Šegždaitė surinko 22 taškus, Ligita Tamutytė – 15, o Livija Kaktaitė – 13.