V.Knašiaus KM – Jaunučių U16 merginų čempionato B diviziono laimėtoja

Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos II komanda tapo Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ Jaunučių U16 merginų čempionato B diviziono laimėtoja. Klaipėdietės Panevėžyje vykusiame finalo ketverte iškovojo tris pergales iš tiek pat galimų ir užtikrintai tapo čempionėmis.

Dianos Anužienės auklėtinės 97:48 nugalėjo Marijampolės Žaidimų ir sporto mokyklos II komandą „Sūduva2“, 65:34 įveikė Radviliškio švietimo ir sporto paslaugų centro ekipą ir 63:37 nugalėjo Panevėžio kūno kultūros ir sporto centro II komandą R.Sargūno sporto gimnazija.

I vieta V.Knasiaus sm

Antrąją vietą iškovojo finalo ketverto šeimininkai Panevėžio KKSC II-R.Sargūno SG, trečios liko Radviliškio ŠSPC krepšininkės, o ketvirta vieta atiteko Marijampolės ŽSM II-Sūduva2.