48 K. Smirnovo naudingumo balai išplėšė klaipėdiečiams trečiąją vietą

Kristupas Smirnovas žaidė fenomenaliai, o tai leido jo atstovaujamai Klaipėdos KM I – UNIQA komandai pasidabinti LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LIDL – MKL) pirmenybių U15 A diviziono bronza.

Andriaus Majauskio auklėtiniai Jeep arenoje vykstančiame finalo ketverte 80:68 (13:20, 19:11, 28:13, 20:24) įveikė Sostinės KM II – Tigrus.

K. Smirnovas aikštėje išbuvo 37 minutes ir per jas įmetė 44 taškus (14/19 dvit., 1/5 trit., 13/14 baud.), atkovojo 16 kamuolių, 8 kartus suklydo ir surinko 48 naudingumo balus.

Rungtynes geriau pradėjo vilniečiai (18:9), tačiau į pertrauką komandos išėjo ilsėtis jau pirmaujant uostamiesčio ekipai – 32:31.

Lūžis įvyko iškart po pertraukos – klaipėdiečiai spurtavo 24:4 ir pasiuntė šeimininkus į nokdauną – 58:37.

Vilniečiams ir vėl labai trūko kapitono Kasparo Jakučionio pagalbos – trigubo dublio vidurkius iki finalo ketverto rinkęs vilnietis pusfinalyje patyrė traumą ir šiandien komandai padėti negalėjo.

Sostinės KM laivą tempti bandęs Gantas Križanauskas per 39 minutes surinko 29 taškus (13/20 dvit., 1/7 trit., 0/3 baud.), 4 rezultatyvius perdavimus ir 20 efektyvumo balų.

Finale susikaus Sostinės KM I – GEALAN ir Klaipėdos V. Knašiaus KM I ekipos.

Sostinės KM II: Gantas Križanauskas 29 (13/20 dvit., 1/7 trit., 20 naud.), Airidas Petraitis 19 (10 atk. kam., 5 rez. perd., 23 naud.), Titas Dabriega 11 (9 atk. kam.).

Klaipėdos KM I: Kristupas Smirnovas 44 (14/19 dvit., 13/14 baud., 16 atk. kam., 8 kld., 48 naud.), Rojus Mančas 13 (8 atk. kam.).