A.Sabonio KC triumfavo 3-iajame EYBL ture ir žengė į finalinį etapą

A.Sabonio KC triumfavo 3-iajame EYBL ture ir žengė į finalinį etapą

2012 02 28 Šį savaitalį Gdanske (Lenkija) pasibaigė EYBL U-15 reguliariojo sezono varžybos. „Sabonio KC – Selteka“ treniruojama A. Brusoko į turnyrą vyko vedini aukščiausių tikslų.

Prieš 3-iąjį turą mūsų auklėtinių pozicija turnyrinėje lentelėje skelbė – reikalingos 5 pergalės, norint patekti į tolimesnį varžybų etapą, tai reiškė, jog „saboniukai“ privalo laimėti visas penkerias rungtynes.

„Sabonio KC – Selteka“ koncentruotai ir labai susikaupusi pradėjo turnyrą. Pirmąją dieną pasiektos dvi pergalės prieš bendraamžius iš Latvijos bei „BS CSKA“ 58:49 bei . Kitą dieną laimėta prieš „BC Donetsk“ komandą 63:40, tačiau vėliau, tą pačią dieną, kiek netikėtai pralaimėta „BS Orbita“ – 63:54. Paskutiniąją turnyro dieną buvo likęs tik vienas varžovas – favoritai „BS Klaipėda“, tai turėjo būti labai atkaklus mačas, bet nebuvo, nes opnentai buvo nušluoti rezultatu 92:60. 3-iajame EYBL ture turėjo dalyvauti „BS Admiralteiskaya“ komanda, tačiau prieš pat turnyrą paaiškėjo, kad ji negalės atvykti, todėl ją pakeitė komanda iš Latvijos, kurią "saboniukai" įveikė pirmąją turnyro dieną.

Iškovotos tik 4 pergalės 3-iajame EYBL ture Gdanske ir laimėta pirmoji vieta, tačiau tai mūsų komandai leido prasimušti į finalinį etapą. Taip pat net 4 „saboniukai“ neliko nepastebėti šiame turnyre ir buvo apdovanoti organizatorių prizais: Tomas Auruškevičius, Rapolas Šalaševičius, Arnoldas Januška bei Šarūnas Toločka, kuris tapo viso turnyro MVP.

Komandos treneris A. Brusokas apie pasirodymą šiame ture sakė: „Labai džiaugiuosi kaip pasirodėme šiame EYBL ture. Visos pergalės iškovotos užtikrintai, nors ir žaidėme prieš lyderiaujančias komandas: CSKA, „Donetsk“ ir „Klaipėda“. Pralaimėjome tik vieną susitikimą, kuriame pritrūko šiek tiek sėkmės, nes paskutinėmis rungtynių akimirkomis kamuolys niekaip nenorėjo kristi į krepšį, nors progas tam susidarėme neblogas. Vaikinai visą turnyrą buvo labai kovingai nusiteikę, tai mane džiugina, ir pozityviai nuteikia prieš finalinį etapą, kuris vėl vyks Gdanske. Pažiūrėsime, ko galėsime pasiekti rungtyniaujant prieš stipriausias 1997 metais gimusių vaikinų komandas.“

Informacija: A.Sabonio krepšinio centras