Be K. Jakučionio likę vilniečiai pripažino V. Knašiaus KM I pranašumą

Kasparas Jakučionis aikštėje dėl traumos išbuvo tik kiek daugiau nei 3 minutes, o be lyderio likę Sostinės KM II – Tigrai nepateko į LIDL – Lietuvos moksleivių krepšnio lygos (LIDL-MKL) U15 finalo ketvertą.

Jeep arenoje vykstančiose lemiamose kovose Arvydo Menkevičiaus auklėtiniai 56:70 (15:15, 13:17, 17:21, 11:17) pripažino Klaipėdos V. Knašiaus KM I pranašumą.

Rytojaus finale klaipėdiečiai susitiks su Sostinės KM I – GEALAN ekipa.

Vilniečiai pasmerkti rungtynėse jau buvo pačioje pradžioje – taip anksti prarasti trigubo dublio vidurkius fiksuojantį žaidėją ir komandos kapitoną pusfinalyje yra tiesiog pražūtinga.

Nors per pirmąją dalį klaipėdiečiai toli nepabėgo (28:32), iškart matėsi Sostinės KM bėdos puolime ir sunkumas rinkti taškus, netekus savo lyderio.

Mačas vis bangavo ir vilniečiams pavykdavo nuo dviženklio atsilikimo (36:50) vis priartėti (45:51), tačiau ketvirtajame kėlinyje A. Menkevičiaus auklėtiniai tiesiog įstrigo puolime ir niekaip negalėjo pelnyti taškų – per paskutines 7 kėlinio minutes šeimininkai sukrapštė 2 taškus.

Nugalėtojus į pergalę atvedė neįtikėtinai po krepšiais kovojęs Paulius Narvilas – 15 taškų (6/13 dvit., 3/4 baud.), 27 atkovoti kamuoliai ir 37 naudingumo balai.

Sostinės KM II: Airidas Petraitis 15 (11 atk. kam., 21 naud.), Titas Dabriega 13 (8 atk. kam.), Gantas Križanauskas 12 (6 rez. perd., 6 kld.).

V. Knašiaus KM I: Marijus Miškinis 18 (8/20 dvit.), Paulius Narvilas 15 (27 atk. kam., 37 naud.), Kristupas Grybas 14 (8 atk. kam., 20 naud.), Džiugas Remeikis 13 (5 rez. perd., 6 kld.).