Fantastiškas pusfinalis: Sostinės KM I-Warranty Expert triumfavo per vieną metimą

LIDL-MKL U18 vaikinų pirmenybių finalo ketverto kovos Kaune prasidėjo fantastiška akistata tarp Klaipėdos V. Knašiaus KM I-Led Head ir Sostinės KM I-Warranty Expert komandų.

Į finalą dramatiškai žengė vilniečiai, išgyvenę tikrą trilerį rungtynių pabaigoje – 78:77 (15:22, 25:17, 20:19, 18:19).

Permainingai besiklostęs mačas intrigą perkėlė į ketvirtąjį kėlinį, kuriame klaipėdiečiai spurtavo 9:0 – 69:65.

Vis dėlto Mindaugo Noreikos auklėtiniai ginklų nesudėjo ir likus pustrečios minutės vėl išsiveržė į priekį – 73:72.

Prasidėjus paskutinei minutei įtampą iki maksimalios įtampos pakėlė Radvilo Kneižio tritaškis (77:78), tačiau, kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo ir paskutiniai rungtynių taškai. Lemiamą metimą klaipėdiečių gretose prametė tas pats R. Kneižys.

Nugalėtojams Augustinas Kiudulas per 34 minutes įmetė 20 taškų (4/11 dvit., 2/5 trit., 6/8 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.

Uostamiesčio ekipai 26 taškus (9/12 dvit., 1/7 trit., 5/8 baud.) įmetė Mintautas Mockus. Gynėjas per 39 minutes taip pat atkovojo 9 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus.

Sostinės KM I-Warranty Expert: Augustinas Kiudulas 20 (4/11 dvit., 20 naud.), Gytis Valickas 18 (5/12 dvit.), Kasparas Sideravičius 14.

Knašiaus KM-Led Head: Mintautas Mockus 26 (9/12 dvit., 9 atk. kam., 22 naud.), Radvilas Kneižys 17 (5/9 trit., 9 rez. perd., 6 kld.), Aringas Brazauskas ir Gabrielius Mažeika po 10.