Jaunučių vaikinų A čempionato III divizione triumfavo Jonavos krepšininkai (FOTO)

Jaunučių vaikinų A čempionato III divizione triumfavo Jonavos krepšininkai (FOTO)

2012 02 26 Šį savaitgalį toliau tęsiasi „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ finalo ketvertai. Naujojoje Akmenėje varžėsi keturios geriausios Jaunučių vaikinų A (gim. 1996 m.) krepšinio čempionato III diviziono komandos. Be aikštės šeimininkų dėl nugalėtojų vardų kovojo Jonavos KKSC, Visagino SC ir Skuodo KKSC komandos.

Finalo ketverte visos dalyvės vieno rato principu sužaidė su likusiomis ekipomis.

Pirmąsias dvi dienas sau lygių neturėjo Akmesnės SC ir Jonavos krepšininkai. Šeimininkai 92:50 nugalėjo Visagino SC ir 84:49 įveikė Skuodo krepšininkus. Jonavos KKSC komanda 96:71 nugalėjo Skuodą ir 65:49 privertė pasiduoti Visagino komandą.

Sekmadienį ginklus surėmė finalo ketverto lyderiai ir autsaideriai. Jonavos KKSC ekipa nepabūgo savo žiūrovų palaikomos Akmenės SC komandos ir šventė pergalę rezultatu 70:68. Jonavos krepšininkai tapo Jaunučių vaikinų A krepšinio čempionato III diviziono nugalėtojais.

Mūšyje dėl trečiosios vietos Skuodo krepšininkai po atkaklios kovos 86:80 palaužė Visagino krepšininkus.

Pirmąsias dvi vietas iškovojusios komandos gauna galimybę kovoti dėl medalių ir II divizione. Jonavos ir Akmenės komandos peržaidimuose kausis su 7-8 vietas II divizione užėmusiomis komandomis. Porų nugalėtojai rungtyniaus II diviziono atkrintamosiose varžybose.

Finalo ketverto FOTO galeriją galite peržiūrėti čia…