Kauno Santakoje įsikūrę Krepšinio namai kviečia vaikus registruotis į unikalią vasaros stovyklą ,,Renkuosi sėkmę”

Kauno Santakoje įsikūrę Krepšinio namai kviečia vaikus registruotis į unikalią vasaros stovyklą ,,Renkuosi sėkmę”

Apie dienos stovyklą „Renkuosi sėkmę“

Moksleivių krepšinio lyga (MKL) kartu su Lietuvos krepšinio kultūros centru (LKKC) kviečia vasarą vaikus praleisti turiningai ir prasmingai!

„Manome, kad sportas yra raktas į sėkmę. Sportuojantis žmogus yra nuolat tobulėjantis, stiprus, ryžtingas, motyvuotas, gebantis siekti savo tikslų. Dėl šių priežasčių parengėme stiprią ugdomąją programą vaikams, kad kiekvienas galėtų atrasti save sporte ir būtų sėkmingas gyvenime”, pasakojo LKKC direktorė Ugnė Paškevičiūtė.

Stovykloje parengta dviejų krypčių programa. Tėveliai gali patys pasirinkti, kuri programa yra labiau priimtinesnė ar aktualesnė jų vaikams.

Sporto šakų pažinimo ir turiningo laisvalaikio stovykla

Sporto šakų pažinimo stovykla yra skirta vaikams nuo 7 metų amžiaus. Programa leis pažinti įvairias sporto šakas – krepšinį, futbolą, beisbolą, plaukimą, orientacinį, laipiojimą ir kt., kad vaikai galėtų atrasti save, suprasti, kuri sporto šaka juos domina ir jiems tinka labiausiai.

Stovykloje taip pat netruks pramogų ir linksmybių: plaukimas laivu iš Santakos į Raudondvarį, maudynės Girstučio baseine, laipynės Uno parke, orientaciniai žaidimai Kauno Santakoje, pažintis su garsiomis sporto asmenybėmis ir kitais visuomenės autoritetais!

Sportas – puiki priemonė spręsti įvairias socialines problemas, su kuriomis anksčiau ar vėliau susiduria vaikai, tad nuo mažų dienų yra labai svarbu juos sudominti bet kokia sporto šaka ir padėti atrasti save.

 

Mokomoji, edukacinė, švietėjiška ir turiningo laisvalaikio programa paaugliams

Pasitelkiant visuomenės autoritetus paruošta įdomi, įtraukianti, nemoralizuojanti ir paaugliams pritaikyta švietėjiška programa.

MKL direktorius Petras Aleksonis teigė, kad stovyklos programai sudaryti pasirinkta inovatoriška informacijos pateikimo forma:Turime mokėti prisitaikyti prie jaunimo ir reikalingą informaciją pateikti inovatyviai, kad ji būtų pasisavinta organiškai. Parengėme specializuotą programą paaugliams, kurioje didelis dėmesys bus skiriamas svaigiųjų gėrimų vartojimui bei turiningo laisvalaikio praleidimui”.

Prie šios programos įgyvendinimo prisidėjo tokie garsūs visuomenės veikėjai kaip M. Kuzminskas, K. Toleikytė, J. Valančiūnas, M. Rainys, J. Nainys ir kiti. Šie žmonės paruošė specialią video medžiagą, kurioje papasakojo savo gyvenimo istorijas bei jų pirmąją pažintį su alkoholiu ir, kaip jie pasirinko savo sėkmės kelią.

Edukacinė programa leis paaugliams suprasti:

-kokią įtaką kasdieniniuose sprendimuose daro aplinka (soc. tinklai, tėvai, draugai ir kt.)

-kas yra geri draugai

-kokią žalą organizmui daro svaigiųjų gėrimų vartojimas

-kaip atpažinti netinkamus pasiūlymus ir kaip jų išvengti

-kaip rasti sprendimus sudėtingose gyvenimo situacijose

Stovykloje taip pat netruks linksmybių: plaukimas laivu iš Santakos į Raudondvarį, maudynės Girstučio baseine, laipynės Uno parke, pažintis su garsiomis sporto asmenybėmis ir kitais visuomenės autoritetais!

Stovyklų vieta:

Neries ir Nemuno santakoje, netoli istorinės Kauno pilies esantys „Lietuvos krepšinio namai“ – modernus, išskirtinio dizaino pastatas, kuriame įsikūręs krepšinio muziejus ir Lietuvos krepšinio federacija.

„Lietuvos krepšinio namai“ – tai Lietuvos žmonių aistros krepšiniui ir vienybės simbolis. Tai – visos krepšinio bendruomenės namai ir juose įsikūręs ne daiktų, o potyrių ir įspūdžių muziejus. Šiose erdvėse bus sudarytos visos sąlygos vaikų tobulėjimui bei prasmingo laiko praleidimui, o išskirtinė aplinka ir programa leis jaustis ypatingai.

Bendra informacija

  • Sporto pažinimo ir turiningo laisvalaikio dienos stovykla „Renkuosi sėkmę“ vaikams nuo 7 metų

(I PAMAINA) 2022 07 04-08 (18 laisvų vietų)

(II PAMAINA) 2022 07 11-15 (LAISVŲ VIETŲ NĖRA)

(IV PAMAINA) 2022 08 01-05 (18 laisvų vietų)

Laikas: 8:30-18:00

Maitinimas: 3 kartai/dieną

Vieta: „Lietuvos krepšinio namai”, Santakos g. 11, Kaunas

Kaina: 229 eur.

Registracijos forma: Dienos stovykla VAIKAMS IR PAAUGLIAMS (google.com)

  • Mokomoji, edukacinė, švietėjiška dienos stovykla „Renkuosi sėkmę“ vaikams nuo 13 metų

(III PAMAINA) 2022 07 25-29 (18 laisvų vietų)

Laikas: 8:30-18:00

Maitinimas: 3 kartai/dieną

Vieta: „Lietuvos krepšinio namai”, Santakos g. 11, Kaunas

Kaina: 229 eur.

Registracijos forma: Dienos stovykla VAIKAMS IR PAAUGLIAMS (google.com)