Klaipėdiečius palaužusi Sostinės KM I pasidabino U13 bronza

Pergalinga nata LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LIDL – MKL) sezoną užbaigė Sostinės KM I – Liūtai. Roko Kasparavičiaus auklėtiniai U13 grupėje 68:59 (23:18, 13:15, 14:16, 18:10) palaužė Klaipėdos V. Knašiaus KM I ir iškovojo bronzos medalius.

Čempionato finale kovos Vilniaus KM I ir Kauno Tornado KM I – Xiaomi komandos.

Pirmasis Sostinės KM I penketas rungtynes pradėjo geriau ir susikrovė 10 taškų persvarą (23:13), tačiau dar iki pertraukos klaipėdiečiai pavijo varžovus ir prieš antrąją dvikovos dalį turėjo vos 3 taškų deficitą – 33:36.

Nė vienai, nė kitai komandai trečiajame kėlinyje įgyti solidesnio pranašumo nepavyko, o uostamiesčio ekipa prieš lemiamą ketvirtį jį sumažino iki minimumo – 49:50.

Dvikovos lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje – klaipėdiečiai pusketvirtos minutės nesugebėjo įmesti nė taško ir vilniečiai spurtavo 11:0 (62:51).

Šaltą dušą gavę V. Knašiaus KM krepšininkai atsitiesti nebesugebėjo ir patyrė antrą pralaimėjimą per dvi dienas Vilniuje vykusiame finalo ketverte.

Nugalėtojus į priekį tempė Benas Redeckis – 21 taškas (10/19 dvit., 0/3 trit., 1/2 baud.), 11 atkovotų ir 6 perimti kamuoliai bei 30 naudingumo balų.

Sostinės KM I: Benas Redeckis 21 (10/19 dvit., 11 atk. kam., 6 per. kam., 30 naud.), Augustas Kazėla 13 (5/16 dvit., 16 atk. kam.).
V. Knašiaus KM I: Emilis Prekevičius 14 (5/11 dvit.), Emonas Žilinskas 12 (3/11 dvit.), Titas Bakanas 8.