LIDL-MKL U14 mergaičių finalo antrąja dalyve tapo V. Knašiaus KM

Vilniuje vykstančiame LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LIDL-MKL) U14 mergaičių finalo ketverte paaiškėjo antroji finalo dalyvė.

Antrajame pusfinalyje Klaipėdos V. Knašiaus KM 51:40 (11:11, 19:10, 8:9, 13:10) palaužė Ukmergės SC – Vilkmergėlę.

Finale šeštadienį klaipėdietės susikaus su Vilniaus KM I, o ukmergiškės dėl trečiosios vietos varžysis su Šiaulių KA Saulės krepšininkėmis.

Rungtynių apžvalga:

Dvikovą ukmergiškės pradėjo atkarpa 6:0, tačiau Dianos Anužienės auklėtinės greitai stabilizavo padėtį ir po pirmųjų minučių rezultatas buvo lygus – 11:11.

Iniciatyvą uostamiesčio ekipa perėmė antrajame kėlinyje, kuriame vienu metu turėjo 13 taškų persvarą (30:17), o po pirmosios mačo dalies įtikinamai pirmavo – 30:21.

Ukmergiškės rankų nenuleido ir trečiajame kėlinyje sumažino atsilikimą iki 4 taškų (30:34), tačiau tuomet V. Knašiaus KM spurtavo 11:0 ir nulaužė rungtynes – 45:30.

V. Knašiaus KM komandos trenerės Dianos Anužienės ir rungtynių rezultatyviausios žaidėjos Emilijos Vaitkutės komentarai:

Nugalėtojų ekipoje spindėjo Emilija Vaitkutė – 23 taškai (6/12 dvit., 1/2 trit., 8/10 baud.), 10 atkovotų kamuolių ir 26 naudingumo balai per 22 minutes.

Ukmergės SC – Vilkmergėlės gretose vienintelė Viltė Strumeckaitė surinko dviženklį taškų skaičių – 12 (6/14 dvit., 0/6 trit.).

V. Knašiaus KM: Emilė Vaitkutė 23 (6/12 dvit., 8/10 baud., 10 atk. kam., 26 naud.), Karolina Drakšaitė 9 (3/16 dvit., 7 atk. kam., 5 rez. perd.), Justė Mockevičiūtė 7 (3/11 dvit., 14 atk. kam.).

Ukmergės SC: Viltė Strumeckaitė 12 (6/14 dvit.), Arėja Eidukaitytė 7, Gytė Pupelytė 6 (0/6 dvit.).