„Manijos MKL“ Žvaigždžių diena įvyks vasario 17 dieną

„Manijos MKL“ Žvaigždžių diena įvyks vasario 17 dieną

2012 01 11 „Manijos Moksleivių krepšinio lyga“ (MKL) ir toliau tęsia tradiciją „Žvaigždžių dienos“ renginį organizuoti per Lietuvos krepšinio federacijos taurės turnyro finalo ketvertą. Šįkart MKL „Žvaigždžių diena“ įvyks vasario 17 dieną Kaune, naujojoje „Žalgirio“ arenoje.

Jau nuo šiandien krepšinio mokyklų treneriai pradės balsavimą, kurie jaunieji krepšininkai verti dalyvauti MKL „Žvaigždžių dienos“ Rytų-Vakarų komandų mūšyje. Krepšinio specialistai išrinks po keturis kiekvienos amžiaus grupės vaikinus ir merginas, vieną dalyvį pasirinks šventėje vadovausiantys treneriai, o vieną dalyvį išrinks „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ sirgaliai. Balsavimas po kurio laiko vyks MKL puslapyje Facebook‘e.

Net keturias valandas vyksiančiame renginyje žiūrovai galės išvysti geriausių šalies jaunųjų krepšininkų Rytų ir Vakarų rinktinių kovas. Vienu metu ant parketo žengs patys perspektyviausi vaikai (1998 metais gimę ir jaunesni), jaunučiai (1996-1997 m. gimimo) ir jauniai (1994-1995 m. gimimo). Aikštelėje petys petin stos geriausi savo amžiaus vaikinai ir lygių neturinčios merginos.

Be tradicinių Rytų ir Vakarų komandų rungtynių susirinkusieji į „Žalgirio“ areną galės išvysti tritaškių metimų bei dėjimų konkursus. O taip pat tik Moksleivių lygoje išbandytos Karavano, Bauduko, Slalomo“ ir Vienas už visus, visi už vieną varžybos.

„Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ krepšininkai norintys dalyvauti įvairiose rungtyse ir konkursuose į Žvaigždžių dieną turi registruotis per savo krepšinio mokyklas.