„Manijos Moksleivių krepšinio lygai“ skirta laida – jau SPORT1 eteryje

„Manijos Moksleivių krepšinio lygai“ skirta laida – jau SPORT1 eteryje

2011 12 05 „Manijos Moksleivių krepšinio lyga“ (MKL) turi puikią naujieną savo gerbėjams. Nuo šiol kiekvieną mėnesį SPORT1 televizija transliuos p usvalandžio trukmės laidą, kuri vadinsis „Ateities krepšinio žvaigždės – šiandien“.  

„Labai džiaugiamės, kad turėsime jauniesiems šalies krepšininkams skirtą laidą“, – džiaugėsi „Manijos MKL“ direktorius Dainius Čiuprinskas. – Dabar būsime vienintelė Lietuvos krepšinio lyga, kuri turės savo laidą šalies televizijose. Stengsimės žiūrovams parodyti visą moksleivių krepšinio grožį, supažindinsime su perspektyviausiai žaidėjais, parodysime įdomiausių rungtynių epizodus bei kaskart pateiksime karčiausias mėnesio naujienas“.  

Jau pirmoje „Ateities krepšinio žvaigždės – šiandien“ laidoje bus galima išvysti naudingiausių „Manijos MKL“ spalio mėnesio žaidėjų pristatymus. Krepšinio gerbėjai galės susipažinti su Kauno krepšinio mokyklos „Aisčiai“ talentais Martynu Varnu ir Justina Matuzonyte.  

Laidos žiūrovams bus proga nukeliauti į pajūrį ir pamatyti kokiomis sąlygomis dabar treniruojasi geriausi Klaipėdos krepšininkai.  „Naujasis Vlado Knašiaus krepšinio mokyklos kompleksas šiuo metu yra vienas geriausių Lietuvoje. Džiaugiamės, kad pagaliau persikėlėme į naujus namus. Ši mūsų salė nuo senosios skiriasi kaip diena ir naktis“, – pasakoja V. Knašiaus mokyklos direktorius Stasys Kaupys.  

Moksleivių krepšinio lyga laidoje „Ateities krepšinio žvaigždės – šiandien“ pristatys ir geriausius Lietuvos krepšininkus, anksčiau savo jėgas išbandžiusius MKL pirmenybėse. Pirmas savo prisiminimais pasidalino Kauno „Žalgirio“ puolėjas, o anksčiau Šarūno Marčiulionio akademijos ir Vilniaus krepšinio mokyklos aprangas vilkėjęs Mindaugas Kuzminskas.  

„Manau, kad Moksleivių lygoje būna daug daugiau nesuvaidintų emocijų nei profesionalų krepšinyje“, – tikino „Žalgirio“ puolėjas M.Kuzminskas. – Nuo to laiko, kai aš žaidžiau MKL, viskas, manau, patobulėjo: vedami statistikos protokolai, išaugo teisėjavimo lygis, jaunimas žaidžia geresnėse krepšinio salėse. „Manijos Moksleivių krepšinio lyga” duoda ne tik tokią naudą, jog žaidi krepšinį, sportuoji, bet čia taip pat tobulėji ir kaip asmenybė, kaip žmogus, ugdai bendravimo įgūdžius. Manau, daug kas iš sporto mokyklos laikų išlieka tavo geriausiais draugais iki pat gyvenimo pabaigos”.
  „Manijos Moksleivių krepšinio lyga“ kartu su SPORT1 televizija bendradarbiauja nebe pirmą kartą. Metų pradžioje SPORT1 transliavo „MKL Žvaigždžių dienos“ valandos trukmės laidą.  

„Džiaugiamės, kad savo eteryje turėsime laidą, skirta jauniesiems Lietuvos krepšininkams“, – teigė SPORT1 programų direktorė Viktorija Butkutė. – Manau, perspektyviausi MKL žaidėjai ateityje tikrai papildys nacionalines vyrų ir moterų rinktines, todėl stebėti juos nuo pat pradžių yra nuostabus dalykas”.

Pirma „Ateities krepšinio žvaigždės – šiandien“ laida – jau šį trečiadienį (2011-12-07) 19.15 val. per SPORT1 televizij ą.