„Manijos“ varžybose Vilniaus mieste nugalėjo Karoliniškių gimnazijos mokiniai (FOTO)

„Manijos“ varžybose Vilniaus mieste nugalėjo Karoliniškių gimnazijos mokiniai (FOTO)

2012 03 03 Vilniaus krepšinio mokykloje įvyko finalinės Vilniaus miesto vaikinų Moksleivių krepšinio čempionato bendrojo lavinimo mokyklų „Manija“ varžybos.

Sausakimšoje Vilniaus krepšinio mokyklos salėje vos tilpo visas mokyklas norėję palaikyti sirgaliai.

Dėl 3-os vietos kovojo Mykolo Biržiškos ir Švento Kristoforo gimnazijų krepšininkai. Po permainingos ir atkaklios kovos, rungtynes 111:105 laimėjo ir bronzos medaliais džiaugėsi Šv.Kristoforo gimnazijos komanda.

Dėl pirmosios vietos kovojo Karoliniškių ir Žemynos gimnazijos. Įtemptose, gražių krepšinio epizodų kupinose  rungtynėse, pergalę šventė ir pirmosios vietos taurę iškovojo Karoliniškių gimnazijos mokiniai, rungtynes laimėję rezultatu 97:93.

Prieš prasidedant čempionato rungtynėms bei jų pertraukos metu dalyvius ir krepšinio gerbėjus džiugino puikūs Vilniaus gimnastikos mokyklos jaunųjų šokėjų pasirodymai.

Apdovanojimai taip pat buvo įteikti ir mergaičių moksleivių krepšinio čempionato ,,Manija" pirmąsias tris vietas užėmusioms komandoms. M.Biržiškos gimnazija iškovojo 3-ąją vietą, Karoliniškių gimnazija 2-ąją, o čempionėmis tapo Žirmūnų gimnazijos merginos.

Apdovanojimo ceremonijos metu naudingiausia turnyro žaidėja pripažinta Žirmūnų gimnazijos krepšininkė Ieva Marija Černiauskaitė, o naudingiausiu vaikinų čempionate tapo Karoliniškių gimnazijos mokinys Paulius Semaška.

Norime pasidžiaugti ne tik puikiai praėjusiu čempionato finaliniu etapu, krepšininkų demonstruotu puikiu žaidimo lygiu, bet ir  tuo, kad prizines vietas užėmusių mokyklų komandų sudėtyse buvo Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtinių.

Nuotraukas iš renginio galite rasti čia…

Informacija: Vilniaus krepšinio mokykla