Moksleivių lygoje – drama su trimis pratęsimais ir įspūdingas E.Šeškaus žaidimas

2012 02 06 Niekas nenorėjo pralaimėti. Taip galima būtų pavadinti rungtynes, kurios sekmadienį vyko Moksleivių krepšinio lygoje (MKL). Š.Marčiulionio KA III-YIT komanda po trijų pratęsimų 144:141 įveikė Kauno „KM Perkūnas“ ekipą.

Pirmaujanti komanda šioje dvikovoje keitėsi net 25 kartus, rezultatas buvo išlygintas 21 kartą! Normalus rungtynių laikas baigėsi 100:100.

Trečiojo kėlinio pabaigoje (29-ąją minutę) Š.Marčiulionio KA III-YIT komanda pirmavo 20 taškų (75:55), tačiau ketvirtą kėlinį geriau sužaidusi Kauno komanda likvidavo 20 taškų deficitą ir išplėšė pratęsimą.

Komandos galėjo žaisti ir ketvirtą pratęsimą, tačiau kauniečių tritaškis trečiojo pratęsimo pabaigoje skriejo pro šalį.

Nugalėtojams Edvinas Šeškus pelnė net 46 taškus ir atkovojo 10 kamuolių, o naudingiausiai savo komandoje žaidė Karolis Ražukas, pelnęs 36 taškus, atkovojęs 15 kamuolių ir surinkęs net 49 naudingumo balus. Gediminas Žalalis įmetė 16 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.

Kauno komandai Žygimantas Končius pelnė 34 taškus, Vilius Sajekas įmetė 31, o Vilius Škėma pelnė 30.

Po šių rungtynių tarp metais vyresnių komandų MKL Jaunių A čempionato I divizione rungtyniaujanti Š.Marčiulionio KA III-YIT (6-7) komanda šoktelėjo į ketvirtą vietą. „Perkūnas“ (4-9) smuktelėjo į devintą poziciją.