Namų sienos padėjo Biržų SM merginoms triumfuoti Jaunučių II diviziono varžybose (FOTO)

2012 04 02 Šį savaitgalį toliau tęsiasi „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ finalo ketvertai. Biržuose akis į akį stojo keturios geriausios Jaunučių merginų (gim. 1996-97 m.) krepšinio čempionato II diviziono komandos. Pas šeimininkes Biržų sporto mokyklos krepšininkes atvyko Ukmergės sporto centras, Alytaus sporto ir rekreacijos centras ir Vilniaus krepšinio mokyklos III komanda.

Finalo ketverte visos dalyvės vieno rato principu sužaidė su likusiomis ekipomis.

Aukso medalius iškovojo savų žiūrovų palaikomis biržietės. Nijolės Kregždienės treniruojamos merginos 76:56 nugalėjo vilnietes, 55:46 palaužė Alytaus SRC ir 61:56 įveikė Ukmergės SC.

Visos trys likusios komandos iškovojo po vieną pergalę ir patyrė po dvi nesėkmes, todėl prizininkės sprendėsi pagal įmestus/praleistus taškus. Pergalė pasiekta 45 taškų skirtumu leido Alytaus SRC merginoms iškovoti antrąją vietą, ukmergiškės liko trečios, o Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtinės tenkinosi ketvirtąją poziciją.

„Labai džiaugiamės, jog tapome čempionėmis, – teigė nugalėtojų trenerė N.Kregždienė. – Sunkiausios buvo trečios finalo ketverto rungtynės prieš Ukmergės komandą. Buvo sunku nusiteikti. Nors labai norėjome pasiekti pergalę, tačiau, kai labai nori, dažniausiai nesiseka. Džiugu, kad pavyko. Eisime toliau”.

Pirmąsias dvi vietas iškovojusios komandos gauna galimybę kovoti dėl medalių ir I divizione. Biržų SM ir Alytaus SRC komandos peržaidimuose kausis su 7-8 vietas I divizione užėmusiomis komandomis. Porų nugalėtojai rungtyniaus I diviziono atkrintamosiose varžybose.

Finalo ketverto nuotraukas galite peržiūrėti čia…