Tvarkaraštis ir rezultatai

  • Headline

Apie lygą | NBA vertybės | Komandos | Tvarkaraštis | Turnyrinė lentelė | Galerija | Kontaktai |

Varžybų tvarkaraštis ir rezultatai

Pusfinaliai
Vasario 19 d. penktadienis
Karpynės sporto ir laisvalaikio centras (Raseinių raj. Gapšių kaimas)
LAClippers

Kauno KM “Aisčiai”

14:00 NYKnicks

Raseinių KKSC

IPacers

Panevėžio KKSC – I

15:30 DNuggets

Plungės SC

Finalai
Vasario 20 d. šeštadienis
Vilniaus “Lietuvos ryto” arena
Ozo g. 14a, Vilnius

10:00
Dėl III Vietos

11:30
Finalas

Ankstesni etapai

II etapas

 Rytų konferencija Vakarų konferencija 
Vasario 7 d. sekmadienis
Šiaulių arena
(J.Jablonskio g.16, Šiauliai)
Vasario 7 d. sekmadienis
Palangos sporto centras
(Sporto g. 3, Palanga)

BCeltics

Šiaulių KA – Saulė

44:4

AHawks

Vilniaus KM III

LAClippers

Kauno KM “Aisčiai”

47:55

DNuggets

Plungės SC

BCeltics

Šiaulių KA – Saulė

42:30

CHornets

Sostines KM II

UJazz

Palangos SC

25:41

GSWarriors

Sabonio KC I

IPacers

Panevėžio KKSC – I

49:39

NYKnicks

Raseinių KKSC

DNuggets

Plungės SC

41:27 HRocketsAlytaus SRC

DPistons

Kėdainių SC

50:33

 

CHornets

Sostines KM II

UJazz

Palangos SC

44:4

NOPelicans

Lazdijų SC

2016 m. sausio 31 d. (sekmadienis)
Kėdainių arena
(J. Basanavičiaus g. 1 a, Kėdainiai)
2016 m. sausio 24 d. (sekmadienis)
A.Sabonio KC
(Pašilės 41, Kaunas)

AHawks

Vilniaus KM III

18:54 

IPacers

Panevėžio KKSC – I

LAClippers

Kauno KM “Aisčiai”

 57:36

UJazz

Palangos SC

DPistons

Kėdainių SC

37:35

AHawks

Vilniaus KM III

GSWarriors

Sabonio KC I

46:36

DNuggets

Plungės SC

NYKnicks

Raseinių KKSC

 33:31

CHornets

Sostines KM II

HRocketsAlytaus SRC 25:49

GSWarriors

Sabonio KC I

DPistons

Kėdainių SC

 37:60

BCeltics

Šiaulių KA – Saulė

NOPelicans

Lazdijų SC

4:44

LAClippers

Kauno KM “Aisčiai”

2016 m. sausio 10 d.
Cido arena
(Parko g. 12, Panevėžys)
2016 m. sausio 10 d. (sekmadienis)
Alytaus SRC
(Naujoji g. 52, Alytus)

NYKnicks

Raseinių KKSC

36:33

DPistons

Kėdainių SC

HRocketsAlytaus SRC 21:49

LAClippers

Kauno KM “Aisčiai”

IPacers

Panevėžio KKSC – I

47:37

BCeltics

Šiaulių KA – Saulė

NOPelicans

Lazdijų SC

7:43

DNuggets

Plungės SC

NYKnicks

Raseinių KKSC

28:21

AHawks

Vilniaus KM III

HRocketsAlytaus SRC 20:41

UJazz

Palangos SC

IPacers

Panevėžio KKSC – I

 70:45

CHornets

Sostines KM II

NOPelicans

Lazdijų SC

 17:54

GSWarriors

Sabonio KC I

I Etapas

Pirmosios varžybų dienos rezultatai

Antrosios varžybų dienos rezultatai

Trečiosios varžybų dienos rezultatai

Apie lygą | NBA vertybės | Komandos | Tvarkaraštis | Turnyrinė lentelė | Galerija | Kontaktai |

Lithuania backdropbmp_Page1