Paskutinių minučių dramą laimėję Vilniaus KM I – Rytas krepšininkai pasidabino U18 bronza

Kaune besitęsiančiame Lietuvos moksleivių krepšinio lyga (LIDL-MKL) U18 vaikinų A diviziono finalo ketverte paaiškėjo bronzos laimėtojai.

Trečiąją vietą iškovojo Vilniaus KM I – Rytas krepšininkai, kurie 72:70 (27:17, 21:18, 13:19, 11:16) palaužė Klaipėdos V. Knašiaus KM I – LED HEAD pasipriešinimą.

Andriaus Šležo auklėtiniai jau pirmosiomis minutėmis šovė į priekį ir susikrovė dviženklį pranašumą (27:15), o antrajame kėlinyje jis buvo išaugęs ir iki 17 taškų – 48:31.

Vis dėlto uostamiesčio ekipa rankų nenuleido ir po pertraukos atsitiesė – prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė jau tik 7 taškai – 61:54.

Vilniečių fanus gerokai išsigąsti privertė galingas varžovų spurtas 9:0 ketvirtojo kėlinio pradžioje, apvertęs svarstykles į klaipėdiečių pusę – 63:61.

Nepaisant didelių pastangų, V. Knašiaus KM I – LED HEAD nepavyko galutinai perlaužti rungtynių – sostinės krepšininkai pademonstravo geležinę gynybą, patys išnaudojo savo šansus, o Radvilo Kneižio tritaškis paskutinėmis sekundėmis jau nieko nekeitė – 70:72.

Nugalėtojams dvigubą dublį surinko Regimantas Ciūnys – 14 taškų (3/6 dvit., 2/8 trit., 2/3 baud.) ir 12 atkovotų kamuolių. Vilniečių lyderis per 37 minutes dar atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

Klaipėdiečių ekipoje fantastiškai žaidė Mintautas Mockus – 28 taškai (7/10 dvit., 3/11 trit., 5/11 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 7 rezultatyvūs perdavimai ir 28 naudingumo balai.

Vilniaus KM I: Vakaris Vėjas Grauslys 17 (8/12 dvit.), Regimantas Ciūnys 14 (12 atk. kam., 7 rez. perd., 24 naud.), Danielius Kasparas 12.

V. Kanšiaus KM I: Mintautas Mockus 28 (7/10 dvit., 3/11 trit., 5/11 baud., 11 atk. kam., 7 rez. perd., 28 naud.), Aringas Brazauskas 11, Rokas Gedspudas ir Eimantas Stulpinas po 9.