Pirmosios varžybų dienos rezultatai

Headline

Apie lygą | NBA vertybės | Komandos | Tvarkaraštis | Turnyrinė lentelė | Galerija | Kontaktai |

Varžybų tvarkaraštis ir rezultatai

Antrosios varžybų dienos rezultatai

Trečiosios varžybų dienos rezultatai

I varžybų diena lapkričio 21-22 d.

 Rytų konferfencija Vakarų konferencija 

Atlanto divizionas

2015 m. lapkričio 21 d. (šeštadienis)

Šiaulių KA – Saulė salė, Pramonės g. 13, Šiauliai

Šiaurės vakarų divizionas

2015 m. lapkričio 22 d. (sekmadienis)

Palangos sporto centras, Sporto g. 3, Palanga

BCeltics

Šiaulių KA – Saulė

47:21

TRaptors

A.Sireikos KA

UJazz

Palangos SC

46:41

Oklahoma_City_Thunder

Klaipėdos V.Knašiaus KM

P76ers

Kuršėnų KM

33:11

BklynNets

Akmenės SC

PTrailBlazers

Mažeikių SM

21:49

DNuggets

Plungės SC

TRaptors

A.Sireikos KA

21:41

NYKnicks

Raseinių KKSC

Oklahoma_City_Thunder

Klaipėdos V.Knašiaus KM

26:43

MTimberwolves

Klaipėdos KM

BklynNets

Akmenės SC

1:42

BCeltics

Šiaulių KA – Saulė

DNuggets

Plungės SC

47:36

UJazz

Palangos SC

   Centrinis divizionas

2015 m. lapkričio 22 d. (sekmadienis)

Kėdainių arena, J. Basanavičiaus g. 1 a, Kėdainiai

Ramiojo vandenyno divizionas 

2015 m. lapkričio 22 d. (sekmadienis)

Sabonio KC, Pašilės 41, Kaunas

MBucks

Uteno DSC

 28:50

DPistons

Kėdainių SC

LAClippers

Kauno KM “Aisčiai”

55:30

PSuns

Jonavos KKSC

IPacers

Panevėžio KKSC – I

45:5

CCavaliers

Panevėžio KKSC – II

GSWarriors

Sabonio KC I

42:24

LALakers

Sabonio KC II

DPistons

Kėdainių SC

42:2

CBulls

Aukštaitijos KM

PSuns

Jonavos KKSC

 25:54 SKings
Tornado KM

CCavaliers

Panevėžio KKSC – II

26:34

MBucks

Uteno DSC

LALakers

Sabonio KC II

25:59

LAClippers

Kauno KM “Aisčiai”

 Pietryčių divizionas

2015 m. lapkričio 21 d. (šeštadienis)

Vilniaus krepšinio mokykla,

Birželio 23-osios 10 A, Vilnius

Pietvakarių divizionas

2015 m. lapkričio 22 d. (sekmadienis)

Alytaus  sporto ir rekreacijos centras

Naujoji g. 52, LT-62381 Alytus

WWizards

Vilniaus KM I

 38:39 CHornets
Sostines KM II

HRockets

Alytaus SRC

43:3

SASpurs

Marijampolės ŽSM

Orlando_Magic
Vilniaus KM II
 25:35 AHawks
Vilniaus KM III

NOPelicans

Lazdijų SC

 30:15

MGrizzlies

Druskininkų SC

 CHornets
Sostines KM II
35:17 MHeat
Sostinės KM I

SASpurs

Marijampolės ŽSM

20:8

DMavericks

Prienų KKSC

 AHawks
Vilniaus KM III
34:26

WWizards

Vilniaus KM I

NOPelicans

Lazdijų SC

29:33

HRockets

Alytaus SRC

Apie lygą | NBA vertybės | Komandos | Tvarkaraštis | Turnyrinė lentelė | Galerija | Kontaktai |

Lithuania backdropbmp_Page1