Š.Marčiulionio KA komanda laimėjo EYBL antrąjį turą, E.Šeškus – naudingiausias

2012 01 16 Antrojo EYBL U17 turo turnyras sausio 12-15 dienomis vyko Maskvoje. Nugalėję po dvi Maskvos ir Latvijos komandas, bei Kijevo krepšininkus, Š.Marčiulionio KA I-YIT komanda tapo turnyro nugalėtoja. Edvinas Šeškus gavo naudingiausio turnyro žaidėjo (MVP) prizą.

Pirmąją turnyro dieną trenerio Tomo Purlio auklėtiniai 72:63 nugalėjo Ventspilio „BS Spars“, o po to 57:55 iškovojo sunkią pergalę prieš Maskvos SDJSOR komandą.

Antrąją dieną vilniečiams sekėsi jau lengviau, todėl Maskvos „BC Gloria“ komanda buvo nugalėta rezultatu 62:48, o Rygos „BS VEF“ – 77:57.

Turnyro pabaigoje Š.Marčiulionio krepšinio akademijos krepšininkai 56:43 įveikė ir Kijevo „BS Kiev“ komandą bei tapo EYBL U17 antrojo turo nugalėtojais.

Apie EYBL U17 turnyro rungtynes pasakoja komandos treneris Tomas Purlys:

„Į Maskvą vykome truputį nerimaudami, nes tris savaites mano komandos keturi pagrindiniai žaidėjai ir aš nesitreniravome kartu su likusiais komandos žaidėjais – dalyvavome Eurolygos jaunimo atrankos turnyre Barselonoje. Pradžioje ir buvo sunkoka vėl atstatyti komandinius ryšius, bet kiekvienose varžybose žaidėme vis geriau ir geriau, todėl malonu, kad pergalingai pabaigėme antrąjį EYBL U17 turą.

Sudėtingai mums klostėsi antrosios rungtynės su Maskvos SDJSOR komanda. Nors pradžioje ir pirmavome net 15 taškų skirtumu, vėliau buvome vos nenubausti, todėl džiaugėmės, kad laimėjome dviem taškeliais. Tai buvo mums sunkiausios turo rungtynės. Kitos dvikovos mums sekėsi kur kas geriau. Šiame Maskvos ture geriausiai ir stabiliausiai mūsų komandoje žaidė Edvinas Šeškus, Gediminas Žalalis ir Karolis Ražukas. Džiaugiuosi, kad turnyro metu žaidėjams pavyko pajusti vienam kitą ir vėl žaisti komandinį žaidimą.“

Informacija: Š.Marčiulionio krepšinio akademija