„Sabonio KC“ ir „KTU Kaunas“ merginos šventė moters dieną ringe

„Sabonio KC“ ir „KTU Kaunas“ merginos šventė moters dieną ringe

2012 03 08 Šiandien švenčiant tarptautinę moters dieną, „Sabonio krepšinio centras“ kolektyvo moterys sugalvojo netradicinį ir labai „moterišką“ būdą kaip tai padaryti.   Į kompaniją pasikvietusios ir „KTU – Kaunas“ jaunąsias krepšininkes, visos šį rytą susitiko viename Kauno sporto klube , kur jų laukė šio klubo prezidentas, kartu ir merginų bokso treneris D. Daukšas.  

„Šiandien jūsų laukia bokso treniruotė, kurią įprastai duodu savo merginoms, kadangi jūs ne boksininkės, tai treniruotė bus dvigubai lengvesnė“ – nuraminęs visas merginas, treneris pradėjo pusantros valandos trukusią intensyvią bokso treniruotę.          

Nuobodžiauti nebuvo kada ir merginos tai suprato nuo pirmųjų apšilimo pratimų. Šiek tiek sušilusioms, joms į rankas buvo įteiktos ne kas kitas – o bokso pirštinės. Prasidėjo tikra bokso treniruotė – smūgiai, metimai, vėl smūgių serijos. Po to į visų merginų nemalonę pateko bokso kriaušės. O toms kam ir šio iškrovos būdo buvo maža, treneris pasiūlė eiti į ringą ir galutinai išsikrauti.

Pamatėme, net keletą moterų bokso kovų, tačiau visos baigėsi lygiosiomis, šįkart nokautų neišvydome.   Po užsiėmimo visos merginos buvo pakviestos tradicinei japoniškos arbatos gėrimo ceremonijai, kurias specialiai rengia sporto klubas bei pasilepinti pirtyse ir sūkurinėje vonioje.  

„Sabonio krepšinio centras“ moterys ir „KTU – Kaunas“ merginos turėjo smagų laiką šiame sporto klube, kaip teko girdėti iš jaunųjų krepšininkių jos tai norėtų pakartoti per savigynos treniruotes, kurios vyksta kiekvieną šeštadienį „Sabonio krepšinio centre“.  

Taip pat, kaip ir dera kovo 8-ąją, Kauno sporto klubas prezidentas D. Daukšas po treniruotės pasveikino visas moteris nepabūgusias išbandyti šį sportą, įteikdamas kiekvienai po tulpės žiedą. O „Sabonio krepšinio centras“ moterys dar gavo gėlių ir iš „KTU – Kaunas“ merginų krepšinio klubo, kurie padėkojo už pakvietimą, taip netradiciškai praleisti tarptautinę moters dieną.  

Informaciją parengė „Sabonio krepšinio centras“