Šeimininkus sutvarkę žalgiriečiai žengė į U17 finalą

Kiek netikėtai į finalo ketvertą patekę Alytaus SRC krepšininkai gavo teisę rengti LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LIDL-MKL) pirmenybių U17 A diviziono lemiamas kovas, tačiau net ir tai jų nepriartino prie finalo.

Kauno KM Žalgiris II varžovų tvirtovėje pusfinalyje be didesnio vargo 94:70 (30:19, 18:23, 25:12, 21:16) susitvarkė su Alytaus SRC.

Į nokdauną šeimininkai buvo pasiųsti jau pirmosiomis minutėmis (7:23), tačiau jiems pavyko šiek tiek pagerinti savo pozicijas iki pertraukos – 42:48.

Antroji rungtynių dalis priklausė kauniečiams, kurie trečiąjį kėlinį užbaigė atkarpa 23:9 ir nurūko į priekį – 73:54.

Paskutinėje dvikovos atkarpoje Karolio Abramavičiaus kariauna užtikrintai kontroliavo įvykius aikštėje ir dzūkams apie pergalę pagalvoti neleido.

Finale KM Žalgirio II lauks Klaipėdos V. Knašiaus KM I – Jumex barjeras.

Nugalėtojų gretose nuostabiai rungtyniavo Kajus Kublickas – 26 taškai (10/13 dvit., 1/3 trit., 3/6 baud.), 6 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 28 naudingumo balai.

Alytiškių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo solidus Nojaus Lebsko pasirodymas – 26 taškai (8/15 dvit., 1/3 trit., 7/9 baud.), 13 atkovotų kamuolių ir 28 naudingumo balai.

Alytaus SRC: Nojus Lebskas 26 (8/15 dvit., 7/9 baud., 13 atk. kam., 28 naud.), Germantas Bublys 15, Saimonas Jeremičius 7 (6 rez. perd.).
KM Žalgiris II: Kajus Kublickas 26 (10/13 dvit., 28 naud.), Emilis Bartninkas (7/10 dvit., 10 atk. kam., 23 naud.) ir Matas Kolesnikovas (5 per. kam.) po 15, Dominykas Černius 13 (5/5 dvit., 11 atk. kam., 22 naud.).