Sutriuškinę čekus jaunieji žalgiriečiai žais EL NIJT atrankos finale

2012 02 11 „Žalgirio“ arenoje vykstančiame Eurolygos jaunimo atrankos turnyre Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda rungtyniaus finale. Šeštadienį jaunieji žalgiriečiai sutriuškino Prahos „USK Future Stars“ ekipą iš Čekijos 93:63 (26:14, 30:12, 25:18, 12:19). Sekmadienį 17.30 val. įvyksiančio finalo varžovus sužinos po Maskvos srities „Khimki“ ir „Canarias Basketball Academy“ aštuoniolikmečių dvikovos.

Nieko nebelemiančiose rungtynėse intriga išgaravo jau pirmosiomis minutėmis. Mačo pradžioje Lukas Lekavičius dviem prasiveržimais nubaudė varžovus, trečiose rungtynėse iš eilės puikiai rungtyniavo Tomas Dimša, taškus pelnė ir kiti aikštėje pasirodę žalgiriečiai. Po pirmojo kėlinio turėta 12 taškų persvara (26:14) per antrąjį ketvirtį išaugo iki 30 taškų – 56:26.

Prasidėjus trečiajam kėliniui Simonas Januškis įsūdė du tritaškius, o po T.Dimšos dėjimo „Žalgiris“ pirmavo 65:26. Tomui Miškiniui pelnius aštuntąjį tašką po 30 minučių žaidimo kauniečiai pirmavo 81:44. Paskutiniajame ketvirtyje šeimininkų rezultatyvumas apslopo, bet tai nesutrukdė iškovoti triuškinančios pergalės 93:63.

„Žalgiris“: T.Dimša 20 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), S.Januškis 13, M.Grigonis 11 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), P.Šatkus 8, R.Gustys 8, T.Miškinis 8, J.Tamulis 7, L.Lekavičius 7, M.Staselis 7, S.Raupys 2, K.Červinskis 2, K.Vene 0.

„USK Future Stars“: L.Feštras 15, J.Krivanekas 12, P.Slanina 11 (5 atk. kam.), V.Nemčokas 10.

Informacija: „Zalgiris.lt“