Trenerio neturi tik septyniolikmečių krepšininkų rinktinė

Trenerio neturi tik septyniolikmečių krepšininkų rinktinė

2011 11 29 Kaune įvyko Lietuvos krepšinio federacijos vykdomojo komiteto posėdis, po kurio buvo patvirtinti beveik visų Lietuvos jaunimo ir jaunių rinktinių vyriausieji treneriai bei jų asistentai.

Kol kas trenerio neturi tik Lietuvos septyniolikmečių vaikinų rinktinė, kuriai iki šiol vadovavo Darius Sirtautas. Vis dėlto praėjusią vasarą šio specialisto vadovaujama 16-mečių rinktinė Čekijoje vykusiose Europos pirmenybėse užėmė tik 13-ą vietą ir vos neiškrito iš stipriausių diviziono. Dėl šios priežasties sutarties su treneriu nuspręsta nepratęsti.

Septyniolikmečių rinktinė kitąmet kovos pasaulio pirmenybėse, kurios vyks Lietuvoje. „Turime vieną kandidatą, tačiau jo neįvardinsime. Kai bus aišku ir su juo pačiu pakalbėsime, tuomet ir pranešime“, – situaciją komentavo  LKF atstovas spaudai Dalius Matvejevas.

Šešiolikmečių vaikinų rinktinei, kuri dalyvaus Lietuvoje ir Latvijoje vyksiančiose Senojo žemyno pirmenybėse, vadovaus Gintaras Razutis, jam padės Remigijus Bardauskas. Abiejų šių specialistų vadovaujama komanda šiemet laimėjo Turkijos mieste Trabzone vykusio olimpinio jaunimo festivalio krepšinio turnyrą. Šešiolikmečių merginų rinktinei vadovaus Ramune Kumpienė ir Nijolė Kregždienė. 

Aštuoniolikmečių vaikinų rinktinei ir toliau diriguos Arūnas Visockas, o to paties amžiaus merginoms vadovaus Diliara Velišajeva. Su dvidešimtmečiais vaikinais savo pergalingą kelią kitą vasarą užbaigs Kazys Maksvytis, o dvidešimtmečių merginų rinktinės treneriu paskirtas Dalius Ubartas.

Informacija: Marius Bagdonas, „kaunodiena.lt“