U15 vaikinų B divizione – finale šeimininkus įveikusių gargždiškių triumfas

Jonavoje ketvirtadienį baigėsi LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LIDL-MKL) U15 vaikinų B diviziono kovos, kuriose triumfavo Gargždų SC.

Turnyro finale gargždiškiai 74:56 susitvarkė su finalo ketverto šeimininkais Jonavos KKSC krepšininkais.

Neįtikėtiną pasirodymą nugalėtojų gretose surengė Juozas Virkutis – 25 taškai, 19 atkovotų kamuolių ir 40 naudingumo balų. Būtent J. Virkutis buvo pripažintas naudingiausiu finalo ketverto žaidėju.

Pusfinalyje gargždiškiai sulaukė didesnio pasipriešinimo ir laimėjo prieš Sostinės KM III – Grifai puolimu paremtas rungtynes – 97:84.

Tokio stiliaus rungtynėse J. Virkutis žibėjo dar ryškiau – 33 taškai, 12 atkovotų kamuolių ir 44 naudingumo balų. Negana to, aukštaūgis sulaukė solidžios pagalbos iš Pauliaus Kulikausko – 29 taškai, 18 atkovotų kamuolių ir 36 naudingumo balai.

Šioje dvikovoje Rimanto Mikalausko auklėtiniai suklydo net 31 vieną kartą, tačiau kovą dėl kamuolių laimėjo net 56:33.

Kitame pusfinalyje prireikė pratęsimo, kuriame jonaviečiai išplėšė pergalę prieš Kauno Tornado KM I – Metga – 75:71.

Pratęsimą šeimininkams dvitaškiu išplėšė Mantas Gezevičius, o papildomoje atkarpoje iniciatyva jau priklausė Jonavos žaidėjams.

Mačo herojumi tapęs M. Gezevičius rungtynes baigė su 35 taškais, 23 atkovotais kamuoliais, 7 rezultatyviais perdavimais ir 51 naudingumo balu.

Kauno krepšininkams pavyko B divizione finišuoti 3-ioje vietoje. Šarūno Zablockio auklėtiniai 92:64 sutriuškino Sostinės KM III – Grifus bei dėl patekimo į A divizioną kausis su Kauno KM Žalgirio II krepšininkais.

Gargždų SC jau yra ramūs dėl buvimo A divizione kitą sezoną, o jonaviečiai bandys šią teisę iškovoti serijoje rungtyniaudami su Šiaulių KA Saulė-SG I.

Į simbolinį finalo ketverto penketą pateko Raivis Korolkovas (Sostinės KM III), Tomas Rimkus (Tornado KM), Mantas Gezevičius (Jonavos KKSC), Jokūbas Žilius ir Paulius Kulikauskas (abu Gargždų SC).