U16 vaikinų B divizione triumfavo Panevėžio SC krepšininkai

U16 vaikinų B divizione triumfavo Panevėžio SC krepšininkai

LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LIDL-MKL) pirmenybėse išaiškėjo dar vieni B diviziono čempionai, o šį sykį sėkmė lydėjo Panevėžio SC krepšininkus, kurie triumfavo U16 vaikinų grupėje.

Panevėžiečiai B diviziono finale Gargžduose 88:73 susitvarkė su Šiaulių KA Saulės krepšininkais.

Nugalėtojams pergalę garantavo Arno Stankevičiaus solo pasirodymas – 31 taškas, 6 atkovoti ir tiek pat perimtų kamuolių, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 24 naudingumo balai.

Saulės miesto komandos neišgelbėjo Deivido Žukausko, Jorio Kačinsko (16 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Danilo Paulausko (10 atk. kam.) trio, atitinkamai pelnę 17, 16 ir 15 taškų.

Ši pergalė Aurimo Puodžiūno auklėtiniams garantavo vietą kito sezono A divizione, o šiauliečiai dėl patekimo į jį kovos su Vilniaus KM II ekipa.

Dėl patekimo į A divizioną taip pat kovos Gargždų SC, kurie kovoje dėl 3-ios vietos 86:70 palaužė Kauno KM Perkūną. Peržaidime dėl A diviziono jų lauks Mažeikių SM barjeras.

Fenomenalų pasirodymą šeimininkų gretose surengė Juozas Virkutis – 24 taškai, 26 atkovoti kamuoliai ir 43 naudingumo balai.

Rungtynių dėl 3-ios vietos foto galerija:

Ketvirtadienį vykusiuose pusfinaliuose dominavo puolimas, o pirmieji į kovą žengė Panevėžio SC ir KM Perkūnas. Čia pergale džiaugėsi aukštaičiai – 105:91.

Nugalėtojams A. Stankevičius įmetė 30 taškų, kai kauniečių gretose su 26 išsiskyrė Rėjus Gudėnas.

Antrajame pusfinalyje šiauliečiai privertė kapituliuoti finalo ketverto šeimininkų Gargždų SC komandą – 98:79.

Saulės miesto komandą užkūrė dvigubą dublį surinkęs Deividas Žukauskas – 20 taškų, 12 rezultatyvių perdavimų ir 30 naudingumo balų, o gargždiškių neišgelbėjo dar vienas įspūdingas J. Virkučio pasirodymas – 31 taškas, 20 atkovotų kamuolių ir 38 naudingumo balai.

Naudingiausiu finalo ketverto žaidėju buvo pripažintas panevėžiečių kapitonas A. Stankevičius, o į simbolinį penketą be jo pateko Kristupas Dula (Panevėžio SC), Auridas Urbonas (KA Saulė), J. Virkutis (Gargždų SC) ir Paulius Pranaitis (KM Perkūnas).

Rungtynių dėl I-os vietos foto galerija: