U18 finalas aiškus: žalgiriečiai neturėjo vargo prieš vilniečius

Vyriausiųjų LIDL-MKL U18 vaikinų grupėje paaiškėjo antrasis finalo dalyvis.

Finalo ketverto šeimininkas Kauno KM Žalgiris I pusfinalyje 90:62 (20:20, 20:15, 25:19, 25:8) susitvarkė su Vilniaus KM I-Rytas krepšininkais ir žengė į finalą.

Lemiamoje dvikovoje žalgiriečių laukia Sostinės KM I-Warranty Expert barjeras, o vilniečiai susitiks su Klaipėdos V. Knašiaus KM I kariauna.

Pirmoje rungtynių dalyje šeimininkams nepavyko susikurti didesnio pranašumo (40:35), bet po pertraukos Rolando Rakučio kariauna spurtavo 23:4 ir perlaužė rungtynes – 63:42.

Vilniečiams ketvirtajame kėlinyje pavyko sumažinti atsilikimą iki 9 taškų (56:65), tačiau 10:1 žalgiriečių spurtas galutinai išsprendė mačo likimą – 75:57.

Nugalėtojų gretose 11 žaidėjų pelnė taškus, o rezultatyviausias su 16 (5/6 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud.) buvo Liutauras Lelevičius. Puolėjas atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 24 naudingumo balus.

Vilniečių neišgelbėjo 16 taškų (6/6 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud.) pelnęs, 5 kamuolius atkovojęs ir 23 naudingumo balus surinkęs Regimantas Ciūnys.

KM Žalgiris I: Liutauras Lelevičius 16 (5/6 dvit., 24 naud.), Saulius Grigas 15, Titas Sargiūnas ir Kajus Kubilickas po 14.

VKM I-Rytas: Regimantas Ciūnys 16 (6/6 dvit., 23 naud.), Matas Mikėnas ir Vakaris Vėjas Grauslys po 10.