Vaikų berniukų B čempionato III divizione geriausiais tapo „Aisčiai“ (FOTO)

Vaikų berniukų B čempionato III divizione geriausiais tapo „Aisčiai“ (FOTO)

2012 03 18 Šį savaitgalį toliau tęsiasi „Manijos Moksleivių krepšinio lygos“ finalo ketvertai. Kretingoje varžėsi keturios geriausios Vaikų berniukų B (gim. 1999 m.) krepšinio čempionato III diviziono komandos. Kretingoje ginklus surėmė aikštės šeimininkai Kretingos SM-Kretingos maistas, Kauno KM „Aisčiai“ I, Panevėžio KKSC I ir Plungės SM-Žemaitukai.

Finalo ketverte visos dalyvės vieno rato principu sužaidė su likusiomis ekipomis.

Kretingoje viskas sprendėsi paskutinę dieną. Kauno KM „Aisčiai“ krepšininkai po dviejų dienų savo sąskaitoje turėjo dvi pergales. Sekmadienį kauniečiai iškovojo ir trečiąją paskutinę. Paskutinę dieną „Aisčiai“ 62:59 palaužė Panevėžio KKSC atstovus, kurie liko ketvirti.

Įdomiausia kova vyko dėl antrosios vietos ir kelialapio į kitą etapą. Paskutinę dieną dėl jo susigrūmė po vieną pergalę turinčios Kretingos SM ir Plungės SM komandos. Savų žiūrovų palaikomi kretingiškiai 94:67 nugalėjo savo varžovus ir iškovojo sidabro medalius. Plungės SM teko tenkintis bronza.

Pirmąsias dvi vietas iškovojusios komandos gauna galimybę kovoti dėl medalių ir II divizione. Kauno KM „Aisčiai“ ir Kretingos SM-Kretingos maistas komandos peržaidimuose kausis su 7-8 vietas II divizione užėmusiomis komandomis. Porų nugalėtojai rungtyniaus II diviziono atkrintamosiose varžybose. 

Finalo ketverto FOTO galite pažiūrėti čia…