ŽVAIGŽDŽIŲ DIENA 2020

Žvaigždžių rungtynės

Bauduko konkursas

už visus – visi už 1 konkursas

Įgūdžių konkursas

Snaiperio konkursas

3×3 turnyras

NBA2K20 eSporto turnyras

 

Žvaigždžių rungtynių dalyviai:

G E L T O N I E J I

M Ė L Y N I E J I

U18

Kasparas JONAUSKAS [V. Knašiaus KM]

Joris MULVINSKAS [KM Žalgiris]

Augustas GAIVENIS [Panevėžio SC]

Audronė ZDANEVIČIŪTĖ [Vilniaus KM]

Gerda TAMOŠEVIČIŪTĖ [Marijampolės ŽSM]

Augustas MARČIULIONIS [Vilniaus KM]

Justina OFICEROVAITĖ [Panevėžio SC]

Mingailė URMULEVIČIŪTĖ [KM Žalgiris]

Augustinas KRŪMINIS [Vilniaus KM]

Laurynas VIRBALAS [Tornado KM]

Kornelijus ZIKAS [V. Knašiaus KM]

Urtė ČIŽAUSKAITĖ [KM Žalgiris]

Gedvilė SAVOSTAITĖ [Alytaus SRC]

Mantvydas KALINAUSKAS [Marijampolės ŽSM]

Evelina RAZGUTĖ [Panevėžio SC]

Ainaras BUDGINAS [Telšių SRC]

Jorūnė JONUŠAITĖ [V. Knašiaus KM]

U17

Mintautas MOCKUS [V. Knašiaus KM]

Dovydas BUTKA [Panevėžio SC]

Dominykas BUTKA [Panevėžio SC]

Martynas ŽVIRBLIS [Utenos DSC]

Rokas JOCIUS [KM Žalgiris]

Oleg KOJENETS [KM Žalgiris]

Titas PAŽARAUSKAS [KA Saulė]

Treneriai

Gintautas REGINA [Vilniaus KM[

Mindaugas NOREIKA [Sostinės KM]

Sandra ČIŽAUSKIENĖ [KM Žalgiris]

Gytis KRUGELEVIČIUS [V. Knašiaus KM]

Mindaugas MOCKUS [V. Knašiaus KM]

Ramunė KUMPIENĖ [V. Knašiaus KM]

U16

Laurynas KLIMAS [KM Žalgiris]

Motiejus KRIVAS [KM Žalgiris]

Žygimantas SABALIAUSKAS[ KM Žalgiris]

Viltė ANDRUNAVIČIŪTĖ[ Panevėžio SC]

Gerda RAULUŠAITYTĖ [Alytaus SRC]

Dominykas GRENDA [KM Žalgiris]

Viktorija STABINGYTĖ [Alytaus SRC]

Živilė VITKAUSKAITĖ [Radviliškio ŠSPC]

Gediminas ALISAS [Sostinės KM]

Kajus LELIUKAS [KA Saulė]

Modestas BABRAITIS [Tornado KM]

Rusnė AUGUSTINAITĖ [KA Saulė]

Gabrielė SEDEREVIČIŪTĖ [Marijampolės ŽSM]

Nojus LEBSKAS [Alytaus SRC]

Kamilė ŽUKAITĖ [Biržų]

Domas SABOLEVSKIS [Sostinės KM]

Vytautė PRONCKUTĖ [Plungės SRC]

U15

Tomas ZELENSKIJ [Klaipėdos KM]

Marius MAŽEIKA [Tornado KM]

Petras PADEGIMAS [KM Žalgiris]

Deividas ŽUKAUSKAS [KA Saulė]

Rokas Antanas ČIVILIS [Plungės SRC]

Aleksas BIELIAUSKAS [KM Žalgiris]

Robertas VELIČKO [Vilniaus KM]

Treneriai

Karolis ABRAMAVIČIUS [KM Žalgiris[

Gintautas REGINA [Vilniaus KM]

Jūratė BERTULIENĖ [KA Saulė]

Algirdas MILONAS [Sostinės KM]

Karolis ČYŽIUS [Sostinės KM)[

Lina DAMBRAUSKAITĖ [KM Žalgiris]

U14

Džiugas REMEIKIS [V. Knašiaus KM]

Nojus KISELEVIČIUS [KM Žalgiris]

Kristupas SMIRNOV [Klaipėdos KM]

Austėja RAUCKYTĖ [Panevėžio SC]

Karina BUDAJEVA [V. Knašiaus KM]

Mantas LAURENČIKAS [KM Perkūnas]

Danielė PAUNKSNYTĖ [Plungės SRC]

Juozas VIRKUTIS [Gargždų SM]

Toma DIDŽGALVYTĖ [Utenos DSC]

Aurimas BOSAKAS [Sostinės KM]

Jokūbas RUDAITIS [KM Žalgiris]

Rokas KREIŠMONTAS [Plungės SRC]

Sintija AUKŠTIKALNYTĖ [BIRŽŲ SC]

Viltautė ADOMAITYTĖ [Vilniaus KM]

Augustinas BUIVYDAS [Vilniaus KM]

Skirmantė PUŠINSKAITĖ [Alytaus SRC]

Dominyka MARTINKUTĖ [Palangos SC]

U13

Matas LIOTISAS [Klaipėdos KM]

Jegor MILOVANOV [Sostinės KM]

Ernas PAKAMANIS [KA Saulė]

 

Nikita ČIKUNOV [V. Knašiaus KM]

Rokas NORUTIS [KA Saulė]

Daniel LAVRINOVICH [Vilniaus KM]

Dominykas DAUBARIS [Mažeikių SM]

Treneriai

Tomas PURLYS [Sostinės KM]

Tomas URBELIONIS [Sostinės KM]

Ilona RIMŠIENĖ [Panevėžio SC]

Albertas VILIMAS [V. Knašiaus KM]

Andrius MAJAUSKIS [Klaipėdos KM]

Lina DAMBRAUSKAITĖ [KM Žalgiris]

Dalyvių atrankos taisyklės ir nuostatai:

1) Visų žvaigždžių rungtynėms komandos yra sudaromos trijose amžiaus kategorijose pagal čempionatus: Jaunių (U18 V, U18 M ir U17 V), jaunučių (U16 V, U16 M ir U15 V), vaikų (U14 V, U14 M, U13 V);

2) Balsavimo anketas pildė A div. atitinkamuose čempionatuose rungtyniaujančių komandų vyr. trenerės (-iai). Treneriai skyrė balsus kandidatams iš pateikto 30-ies žaidėjų sąrašo, kurie buvo įtraukti remiantis statistiniu efektyvumo (EFF) rodikliu. Balsuoti buvo galima ir už 1 savo treniruojamos komandos žaidėją. Jei mokyklai / centrui, atstovavo dar viena komanda – iš jos buvo galima balsuoti taip pat tik už 1 žaidėją;

3) Anketoje buvo reitinguojami 5, trenerių nuomone, verčiausi / geriausi krepšininkai ar krepšininkės;

4) Balsuoti buvo galima skiriant 2, 4, 6, 8 arba 10 taškų, kuomet verčiausiam žaidėjui (-ai) skiriami 10, o mažiausiai vertam (-ai) – 2 taškai;

5) Balsavimo būdu buvo atrinkta po 4 merginas iš kiekvieno čempionato (U18 M, U16 M, U14 M). Vaikinų čempionatuose buvo atrinkta po 6 žaidėjus iš U18 V, U16 V ir U14 V čempionatų bei po 4 žaidėjus iš U17 V, U15 V ir U13 V čempionatų;

6) Jaunių, jaunučių ir vaikų kategorijose po 4 vaikinus ir 2 merginas balsuodami atrinks MKL Facebook puslapio lankytojai (iš MKL pateiktų kandidatų, surinkusių pakankamai trenerių balsų, bet iš karto nepatekusių į rinktines);

7) Dar po 2 merginas ir vaikinus iš minėtų kategorijų į visų žvaigždžių rungtynes pateks iš B div. rungtyniaujančių komandų, kuriuos pasirinks rungtynių komandų treneriai;

8) Komandų treneriais buvo paskirsti A div. čempionatų turnyrinėse lentelėse 1-oje ir 2-oje vietose buvusių komandų treneriai (-ės), remiantis 2020 m. sausio 31 d. situacija;

9) Tolimesnis žaidėjų skirstymas į komandas bus aprašytas mkl.lt bei socialiniuose lygos tinkluose.

 

Bauduko konkurso dalyviai:

MERGAITĖS

1. Skirmantė PUŠINSKAITĖ, Smiltė KALĖDAITĖ  [Alytaus SRC]

2. Meida NAUSĖDAITĖ [Jurbarko KKSC]

3. Skaistė NEKROŠIŪTĖ, Austėja BANEVIČIŪTĖ [Kėdainių SC]

4. Skaistė KELMELYTĖ, Saulė BIELSKUTĖ [KM Žalgiris]

5. Gabija BAGDONAITĖ, Rosita RUSOVIČIŪTĖ [Marijampolės ŽSM]

6. Dominyka MARTINKUTĖ, Smiltė PETKEVIČIŪTĖ [Palangos SC]

7. Goda JUSYTĖ, Jogailė KULBYTĖ [Panevėžio SC]

8. Danielė PAUNKSNYTĖ, Gabija TILVIKAITĖ [Plungės SRC]

9. Iveta SKABURSKAITĖ, Emilė JANKŪNAITĖ [Radviliškio ŠSPC]

10. Kotryna MALKEVIČIŪTĖ, Augustė GUSAROVAITĖ [KA Saulė]

11. Laura STANKELYTĖ, Vytė TREINYTĖ [Utenos DSC]

12. Justė  MOCKEVIČIŪTĖ, Skaistė  RAČKAUSKAITĖ [V. Knašiaus KM]

13. Justina BAJARŪNAITĖ, Rusnė UTKAITĖ [Vilniaus KM]

BERNIUKAI

1. Naglis ŠEŠTAKAUSKAS  [Alytaus SRC]

2. Arnas LIANDZBERGAS, Arvydas ČERBAUSKAS [Aukštaitijos KM]

3. Dominykas GERASIMOVAS, Eimantas JANKAUSKAS [Jonavos KKSC]

4. Titas JANUŠKA, Tomas VYTURYS [Jurbarko KKSC]

5. Augustas KAPOČIUS, Joris JAUGELAVIČIUS [Kėdainių SC]

6. Vilius RAMANAUSKAS, Majus BULANOVAS [KM Žalgiris]

7. Deivydas KAZLAUSKAS, Eisvydas  PETKUS [Kretingos SM]

8. Kasparas JAŠINSKAS, Kevinas ŠACAS [Marijampolės ŽSM]

9. Paulius JURKUS, Linas ŠIDIŠKIS [Palangos SC]

10. Grantas STRELČIŪNAS, Antanas RAKAUSKAS [Panevėžio SC]

11. Neidas BEINORAS, Tadas TAMOŠAUSKAS [Plungės SRC]

12. Tumas GRAIGALIAUSKAS, Gabrielius STAIŠIŪNAS [Radviliškio ŠSPC]

13. Kristijonas JAKŠTAS, Mantas RIMKUS [Sostinės KM]

14. Valteris SLANINA, Lukas JASAITIS [KA Saulė]

15. Deimantas JONIKAS, Armandas KAREIVA [KM Tauragės žaibas]

16. Gustas KUČINSKAS, Taurius ALIUKONIS  [Tornado KM]

17. Deinas  KUODYS, Marijus  MIŠKINIS [V. Knašiaus KM]

18. Gabrielius JOKUBAUSKAS, Matas NEMIRA [Vilniaus KM]

Konkurso taisyklės:
 Susipažinti su konkurso taisyklėmis galite čia>>>

 

1 už visus – visi už 1 konkurso dalyviai:

M E R G I N O S

1 – Alytaus SRC 2 – Kėdainių SC
1. Gabija KRYGERYTĖ 1. Liepa VAITKEVIČIŪTĖ
2. Gabrielė ALEKSANDRAVIČIŪTĖ 2. Marija VELIKYTĖ
3. Roberta KARENGAITĖ 3. Aurelija AMBRAZAITĖ
3 – Marijampolės ŽSM 4 – Palangos SC
1. Gabija BAGDONAITĖ 1. Viltė MOSTEIKYTĖ
2. Šarūnė NEŠUKAITYTĖ 2. Gabrielė ASTRAUSKAITĖ
3. Aura ASTRAUSKAITĖ 3. Emilia SEBECKIS
5 – Panevėžio SC 6 – Plungės SRC
1. Urtė BULIAUSKAITĖ 1. Gabija BURNEIKAITĖ
2. Gabija JOKUBONYTĖ 2. Evelina PETRAUSKAITĖ
3. Kamilė GRYBAUSKAITĖ 3. Kamilė DARŽINSKYTĖ
7 – Radviliškio ŠSPC  8 – V. Knašiaus KM
1. Emilė JANKŪNAITĖ 1. Karolina DRAKŠAITĖ
2. Gabrielė ŽALABINAITĖ  2. Austė JUREVIČIŪTĖ
3. Ernesta ČERPAITĖ  3. Ugnė GRINKEVIČIŪTĖ
9 – Vilniaus KM  10 – KM Žalgiris
1. Atėnė OBOLEVIČIŪTĖ 1. Raminta OKOCKYTĖ
2. Austėja JOKŠAITĖ  2. Gabija KAZAKAUSKAITĖ
3. Aistė RADZEVIČIŪTĖ  3. Viktorija JUOZĖNAITĖ

 

V A I K I N A I

1 – Jonavos KKSC 2 – Alytaus SRC
1. Jokūbas GRĖBLIAUSKAS 1. Matas GAVENIONIS
2. Eimantas MACKEVIČIUS 2. Nojus KARVELIS
3. Deividas KULISAUSKAS 3. Arijus PANKA
3 – Kėdainių SC 4 – Sostinės KM
1. Ignas ŽUTAUTAS 1. Steponas ŽILAKAUSKIS
2. Nedas VERBLIUGEVIČIUS 2. Jokūbas FOMINAS
3. Nojus MAIŽYS 3. Karolis ŠEPETYS
5 – Kretingos SM 6 – Marijampolės ŽSM
1. Tautvydas RUDYS 1. Kasparas JAŠINSKAS
2. Pijus DAUKONTAS 2. Ainoras RAPOLAVIČIUS
3. Rokas TIŠKUS 3. Rokas DEKSNYS
7 – Palangos SC 8 – Panevėžio SC
1. Bernardas PALUBINSKIS 1. Egitas LATANAUSKAS
2. Jonas ZABITIS 2. Danas RAUKAS
3. Jonas NESTECKIS 3. Titas MATEVIČIUS
9 – Radviliškio ŠSPC 10 – KA Saulė
1. Laurynas PETRAUSKAS 1. Rokas PERVENECKAS
2. Robertas VALIUKAS 2. Matas JANULIS
3. Gintaras KRIVICKAS 3. Marius GASPARAITIS
11 – Tornado KM 12 – V. Knašiaus KM
1. Ąžuolas HOPENAS 1. Tauras KLAKAUSKAS
2. Emilis BALTRIMAVIČIUS 2. Kristupas KEINYS
3. Kasparas ŠYVOKAS 3. Eimantas STULPINAS
11 – Vilniaus KM 12 – KM Žalgiris
1. Augustinas BUIVYDAS 1. Dominykas URBONAVIČIUS
2. Benas HOFŠTETERIS 2. Aidas UŽPALIS
3. Armandas PLINTAUSKAS 3. Nedas MONTVILA

 

Konkurso taisyklės:
Susipažinti su konkurso taisyklėmis galite čia>>>

 

Įgūdžių konkurso dalyviai:

M E R G I N O S

V A I K I N A I

1. Aura ASTRAUSKAITĖ [Marijampolės ŽSM] Aras VALENTA [Vilniaus KM]
2. Austėja KASNARAVIČIŪTĖ [V. Knašiaus KM] Arnas JONIKAS [KM Tauragės žaibas]
3. Deimantė BERANKYTĖ [Kėdainių SC] Rytis ŠAKAITIS [V. Knašiaus KM]
4. Deimantė RAMONAITĖ [Radviliškio ŠSPC] Deividas STAŠAITIS [Aukštaitijos KM]
5. Dominga URKYTĖ [KM Žalgiris] Natas BAGOČIUS [KA Saulė]
6. Gabija BALINSKAITĖ [KA Saulė] Dovaldas GZIMAILA [Panevėžio SC]
7. Kamilė DARŽINSKYTĖ [Plungės SRC] Erikas ŽUKAUSKAS  [Alytaus SRC]
8. Kamilė SALICKAITĖ  [Alytaus SRC] Jonas BALSYS [Palangos SC]
9. Meda BALTMIŠKYTĖ [Palangos SC] Kęstutis GRESIUS [Jonavos KKSC]
10. Ugnė MIKŠTAITĖ [Panevėžio SC] Martynas PAVOLIS [Kėdainių SC]
11. Urtė STEPONĖNAITĖ [Utenos DSC] Matas DABULEVIČIUS [Marijampolės ŽSM]
12. Urtė TATARŪNAITĖ [Vilniaus KM] Paulius MATULIONIS [Sostinės KM]
13. Robertas VALIUKAS [Radviliškio ŠSPC]
14. Rokas KABAŠINSKAS [KM Žalgiris]
15. Šarūnas TIŠKUS [Kretingos SM]
16. Žilvinas RUSYS [Tornado KM]
Konkurso taisyklės:
Susipažinti su konkurso taisyklėmis galite čia>>>

 

Snaiperio konkurso dalyviai:

M E R G I N O S

V A I K I N A I

1. Viltė ANDRUNAVIČIŪTĖ [Panevėžio SC] Adas KAČINSKAS [Sostinės KM]
2. Gerda TAMOŠEVIČIŪTĖ [Marijampolės ŽSM] Rokas MAIŽIEŠIUS [Vilniaus KM]
3. Beata STAPONAITĖ [V. Knašiaus KM] Arnoldas JUOZAITIS [Marijampolės ŽSM]
4. Šarūnė NEŠUKAITYTĖ [Marijampolės ŽSM] Liutauras SERKEVIČIUS [KM Žalgiris]
5. Emilija STASIŪNAITĖ [Panevėžio SC] Edvinas BUBLYS [Tornado KM]
6. Augustė VIRBALAITĖ [KA Saulė] Armandas PLINTAUSKAS [Vilniaus KM]
7. Orinta MULIUOLYTĖ [Alytaus SRC] Justas GEDMINAS [KM Perkūnas]
8. Audronė ZDANEVIČIŪTĖ [Vilniaus KM] Matas MIKĖNAS [Vilniaus KM]
Konkurso taisyklės:
Susipažinti su konkurso taisyklėmis galite čia>>>

 

3×3 atrankos turnyro dalyviai:

M E R G I N O S

1 – Alytaus SRC* 2 – Kėdainių SC
1. Dangė MAČERNYTĖ 1. Liepa VAITKEVIČIŪTĖ
2. Viktorija STABINGYTĖ 2. Aurelija AMBRAZAITĖ
3. Geida BLAŽULIONYTĖ 3. Gabija GALENTAITĖ
3 – Panevėžio SC* 4 – Radviliškio ŠSPC
1. Milėja MACKEVIČIŪTĖ 1. Iveta SKABURSKAITĖ
2. Austėja RAUKAITĖ
2. Živilė VITKAUSKAITĖ
3. Eglė MIKŠAITĖ
3. Deimantė RAMONAITĖ
5 – Vilniaus KM 6 – KM Žalgiris
1. Saulė PAUPLYTĖ 1. Vesta ČESNOVAITĖ
2. Laura LĖLIŪTĖ 2. Emilija SIAKKI
3. Ugnė JANULEVIČIŪTĖ 3. Mingailė URMULEVVIČIŪTĖ
7 – Utenos DSC
1. Laura STANKELYTĖ
2. Eva PERNAVAITĖ
3. Gelija BARTAŠKAITĖ

*-pateko į finalą.

 

V A I K I N A I

1 – Sostinės KM 2 – Jonavos KKSC
1. Dovydas BUIKA 1. Mantas GEZEVIČIUS
2. Kristupas VIGRAITIS 2. Astijus IVANOVAS
3. Ernestas STULGIS 3. Tomas KAUŠYLA
3 – Alytaus SRC 4 – Jurbarko KKSC
1. Etonas SIPAVIČIUS 1. Augustas KEBLAITIS
2. Titas RASYMAS 2. Pijus KELMICKAS
3. Arijus PANKA 3. Karolis KAVALIAUSKAS
5 – Kėdainių SC 6 – Kretingos SM
1. Jokūbas SAUDARGAS 1. Nojus ROZMANOVAS
2. Rytis SINICKIS 2. Gintaras BENIUŠIS
3. Armandas MACINAVIČIUS 3. Rokas ŽILINSKIS
7 – Panevėžio SC* 8 – Radviliškio SŠPC
1. Rokas JURČIUKONIS 1. Tumas GRIGALIAUSKAS
2. Arnas STANKEVIČIUS 2. Robertas VALIUKAS
3. Augustas GAIVENIS 3. Gintaras KRIVICKAS
9 – KA Saulė 10 – V. Knašiaus KM
1. Erik NOVIKOV 1. Paulius NARVILAS
2. Joris KAČINSKAS 2. Edgaras PILYBAS
3. Martynas ČESNAUSKAS 3. Aringas BRAZAUSKAS
11 – Vilniaus KM* 12 – KM Žalgiris
1. Augustinas BUIVYDAS 1. Mantas JUZĖNAS
2. Benas HOFŠTETERIS 2. Kristupas KEPEŽINSKAS
3. Rokas JASELIŪNAS 3. Martynas NAVICKAS

*-pateko į finalą.

NBA 2K20 eSPORTO turnyro dalyviai:

1. Airinas PILKAUSKAS [Panevėžio SC]
2. Augustas MERKYS [Marijampolės ŽSM]
3. Benas BIELYS [Marijampolės ŽSM]
4. Deividas NORUTIS [KA Saulė]
5. Domantas TAUČIUS [Panevėžio SC]
6. Elvinas SIREIKIS [Kretingos SM]
7. Gabrielius MAŽEIKA [V. Knašiaus KM]
8. Martynas ČESNAUSKAS [KA Saulė]
9. Miglė TRUNCAITĖ [Alytaus SRC]
10. Simonas REKŠTYS [Kėdainių SC]
11. Simonas ŠVELNYS [Sostinės KM]
12. Ugnius KVIETKAUSKAS [Kretingos SM]
13. Vakaris DANIELIUS [Kėdainių SC]
14. Vėjas MATEKONIS [Sostinės KM]
15. Žaneta GUSTYTĖ [V. Knašiaus KM]
16. Gytis GERVICKAS [Sostinės KM]
17. Mantas JUZĖNAS [KM Žalgiris]
18. Patrikas LAUŽACKAS [KM Žalgiris]
19. Titas TROŠKA [KM Žalgiris]
20. Domas ČEPAITIS [KM Žalgiris]
Konkurso taisyklės:
Susipažinti su konkurso taisyklėmis galite čia>>>