Nuo mačo pradžios dominavusios KM Žalgirio II merginos žengė į U18 merginų čempionato finalą

Antrajame LIDL – MKL U18 merginų čempionato pusfinalyje intrigos neužfiksuota. Reguliariojo sezono nugalėtojos Kauno KM „Žalgirio“ II krepšininkės 96:55 (26:8, 23:17, 23:14, 24:16) sutriuškino Alytaus SRC ekipą.

Rytoj žalgirietės kovoje dėl aukso susikaus su Vilniaus KM I merginomis. Alytiškės kovoje dėl bronzos susitiks su Panevėžio R. Sargūno SG/KKSC ekipa.

Kaunietės jau pirmajame kėlinyje atitrūko į priekį (26:8), o po dviejų kėlinių triuškino savo varžoves – 49:25.

Po pertraukos Sandros Čižauskienės auklėtinės surengė spurtą 13:1 ir pirmavo prieš varžoves nepadoriu rezultatu – 68:33.

Ketvirtasis dvikovos kėlinys tapo formalumu ir žalgirietės iškovojo pergalę rezultatu 96:55.

Nesustabdomai nugalėtojų gretose žaidė Simona Visockaitė. Aukštaūgė pelnė 23 taškus, atkovojo 15 kamuolių bei blokavo 4 priešininkių metimus.

Urtė Čižauskaitė nugalėtojoms pridėjo 12 taškų ir 16 atkovotų kamuolių, tačiau dėl išnaudoto asmeninių pražangų limito rungtynes baigė anksčiau laiko.

Tarp Egidijos Paužolienės auklėtinių išsiskyrė Gedvilė Savostaitė. Puolėja pelnė 16 taškų, atkovojo 14 kamuolių ir išprovokavo 8 varžovių pražangas.

Žalgirietės pusfinalyje vertėsi be Nedos Pliatkutės, kuri su Lietuvos U15 rinktine išvyko į EYBL finalinį turnyrą Čekijoje. Krepšininkė nepadės kaunietėms ir kovoje dėl aukso.

KM Žalgiris II: S. Visockaitė 23 tšk. (11/20 dvit., 15 atk. kam., 4 blk.), A. Jakimavičiūtė (4/7 trit.) ir R. Kinkevičiūtė po 14 tšk., K. Janionytė 13 tšk. (9 rez. perd.), U. Čižauskaitė 12 tšk. (16 atk. kam.), A. Švegždaitė 10 tšk. (7 per. kam.).

Alytaus SRC: G. Savostaitė 16 tšk. (3/14 dvit., 7/10 baud., 14 atk. kam., 8 išpr. praž.), K. Salickaitė 12 tšk., A. Pašajevaitė 11 tšk. (3/11 dvit., 10 kld.).