„Olimpinės taurės“ finale žais Biržų SC ir Kėdainių SC

Kėdainiuose prasidėjo Moksleivių krepšinio lygos „Perlas“ finalo ketvertų maratonas. Šį savaitgalį savo čempionus išsiaiškins U19 Jaunimo krepšinio čempionatas „Olimpinė taurė“.

Pirmąją dieną, pusfinaliuose, bilietus į finalą iškovojo Biržų sporto centro ekipa ir Kėdainių sporto centras.

Biržų SC pusfinalyje 72:57 įveikė Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro ekipą.

Biržiečiai po pirmų 10 minučių atsilikinėjo 6 taškais, tačiau jau antro kėlinio metu šovė į priekį ir išsiveržė į priekį, o trečią kėlinį laimėjo 24:5 ir nulėmė rungtynių baigtį.

Nugalėtojų gretose Erikas Venskus pelnė 18 taškų ir atkovojo 15 kamuolių, Simonas Kriaučiūnas surinko 17 taškų, o Tadas Užolinskas – 16. Rokiškio ekipoje Domas Černiauskis pelnė 17 taškų, o Linas Kolosovas – 16.

Finale bus ir Kėdainių sporto centro komanda „Daumantų“. Šeimininkai tik paskutinėmis akimirkomis 74:72 palaužė Vilniaus krepšinio mokyklos ekipą.

Likus 50 sekundžių Dominykas Mikalajūnas pataikė lemtingą dvitaškį, o per likusį laiką Vilniaus KM nesugebėjo suorganizuoti rezultatyvios atakos.

Rezultatyviausiai nugalėtojų ekipoje žaidė Domas Šelekas, kuris surinko 21 tašką. Laurynas Danielius pelnė 18, o Dominykas Mikalajūnas – 12. Sostinės ekipoje Edvinas Lebeckas pelnė 22 taškus ir atkovojo 10 kamuolių, o Erikas Dremaitis surinko 13.