Alytuje finišavo antrojo MKL 3×3 sezono atrankos etapai

Alytuje finišavo antrojo MKL 3×3 sezono atrankos etapai

Vasario 18-ąją Alytaus sporto ir rekreacijos centre įvyko trečiasis ir paskutinis šio sezono MKL 3×3 čempionato atrankos turas, kuriame komandos rinko įskaitinius reitingo taškus ir kovojo dėl geresnių pozicijų finaliniame etape.

Į Dzūkijos sostinę sekmadienį sugūžėjo 50 komandų, beveik 200 žaidėjų iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių, bemaž 8 valandas trukęs turnyras surikiavo komandų galutinę rikiuotę prieš kovą vyksiantį finalinį šio sezono etapą.

„Labai džiugu, kad paskutiniame atrankos etape susirinko daugiausiai komandų šiame sezone, kas parodo jog komandos tikrai siekia aukščiausių tikslų, atsakingai ruošiasi artėjančiam finalui“, – gausiu dalyvių skaičiumi džiaugiasi MKL 3×3 projekto vadovas V. Nagys.

Visi trečiojo turo prizininkai buvo apdovanoti MKL partnerių Šiaulių „Rūtos“ saldainiais ir išskirtiniais partnerių „SOLIDU“ kietaisiais šampūnais.

Kaip ir įprasta, tuo pat metu Alytuje vyko seminaras tema „Fiziniai pratimai ir naujausios mokslinės tendencijos 2023“, kurį vedė Nerijus Masiulis.

MKL 3×3 III turo iškovoti įskaitiniai taškai: