Antrajame NBA 2K20 turnyre triumfavo KA Saulė krepšininkas

Antrajame NBA 2K20 turnyre triumfavo KA Saulė krepšininkas

Daug dėmesio sulaukęs LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos NBA 2K20 esporto turnyras turi dar vieną čempioną. Antrajame turnyre, kuriame dalyvavo 44 sportininkai, triumfavo Šiaulių krepšinio akademijos „Saulė“ krepšininkas Mangirdas Banevičius žaidžiantis slapyvardžiu MangisBa. Šiaulietis finale įveikė The_TK4 iš Marijampolės ŽSM.

„Sugalvojau dalyvauti turnyre, nes man pačiam asmeniškai įdomu dalyvauti tokiuose turnyruose. Turnyro lygis buvo geras ir dalyvauti buvo tikrai įdomu. Tokiuose turnyruose dažnai nedalyvauju, todėl čia buvo tik antras mano pasirodymas tokio pobūdžio turnyre. NBA žaidžiu nuo NBA 2K17.

Man dalyvavimas tokiuose turnyruose nereikalauja papildomo pasiruošimo, nes net nežinau, kaip tam reikėtų ruoštis. Svarbiausi dalykai yra tiesiog sužaisti protingai ir niekur neskubėti, o finalą pavyko laimėti, nes manau buvau susikaupęs ir kaip anksčiau minėjau, niekur per daug neskubėjau, manau žaidžiau pakankamai protingai“, – sakė antrojo NBA 2K20 turnyro nugalėtojas Mangirdas Banevičius.

Anot krepšininko, nors jo pagrindinis tikslas yra tikrasis krepšinis, jis džiaugiasi proga dalyvauti tokiuose turnyruose ir susipažinti su naujais žmonėmis.

„Mano nuomonė apie tokius esporto turnyrus yra teigiama, nes tai yra gera proga sužinoti kiek ir kokių žaidėjų yra Lietuvoje, su jais žaisti ateityje. Man tiesiog patinka pažaisti su draugais laisvalaikiu. Savo ateities nesieju su esportu, nes labiau domina kiti dalykai. „Bucks“ komandą pasirinkau todėl, kad tai yra viena iš stipriausių komandų ir su ja visai nemaži šansai laimėti. Šiaip esu GSW fanas, bet dabar jiems nėra pats geriausias laikas, todėl šiais metais turnyruose renkuosi „Bucks“, – teigė M. Banevičius.

Lietuvos moksleivių lyga po pirmųjų dviejų turnyrų moksleiviams, susilaukė netikėtų prašymų, tad sekantį turnyrą skirs MKL treneriams, kurie dirba su komandomis žaidžiančiomis MKL lygoje. Prie jų prisijungs ir keletas kviestinių svečių, kurie nuspalvins dalyvių sąrašą. MKL treneriai ir svečiai varžysis dėl nugalėtojo vardo ir specialaus prizo, o jų rungtynės tiesiogiai bus transliuojamos MKL Facebook paskyroje. Daugiau detalių apie būsimą turnyrą bus atskleista netrukus.

Planuojama, kad šie bandomieji turnyrai taps tradicija ir išsiplės į viso sezono metu vyksiančias pirmenybes, kurios papildys tikruosius čempionatus. Taip pat planuojama, kad Kaune iškilsiančiuose Lietuvos krepšinio namuose bus įkurta esporto akademija, kur vyks treniruotės bei turnyrai.

Galutinę turnyro rikiuotę galite peržiūrėti čia>>>