Gargžduose išaiškėjo U14 Berniukų čempionato C diviziono pirmosios vietos laimėtojai

Balandžio 1-2 dienomis Gargždų sporto centro salėje sprendėsi Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LIDL-MKL) U14 Berniukų C diviziono finalinio ketverto nugalėtojas.

Pirmajame pusfinalyje susitiko Kauno KA „Žalgiris“ III ir šventės šeimininkai Gargždų SC ekipos. Antrajame kėlinyje spurtavę Rolando Rakučio auklėtiniai susikrovė solidų pranašumą, kurio neiššvaistė iki pat rungtynių pabaigos ir užtikrintai žengė į finalą – 94:59.

Nugalėtojų gretose ryškiausias buvo Justas Česnauskas pelnęs 24 taškus bei surinkęs 19 naudingumo balų. Gargždžų SC ekipoje rezultatyviausias buvo 18 taškų pelnęs Ugnius Gervinas.

Iš kart po jų į aikštę žengė NKA-Perlas-„COFFEE CRUISE“ ir Panevėžio SC II auklėtiniai. Rungtynių pradžioje Nacionalinės KA auklėtiniai surengė neįtikėtiną spurtą 26:0 ir iškart pasiuntė varžovus į nokdauną. Panevėžiečiai iš visų jėgų bandė sugrįžti į rungtynes, tačiau atstumas tarp komandų nemažėjo ir rungtynės baigėsi rezultatu 94:69.  Nugalėtojų gretose išsiskyrė Ajus Pečiukonis pelnęs 20 taškų ir surinkęs 24 naudingumo balus. Panevėžio SC ekipoje išsiskyrė 16 taškų pelnęs Adrijus Rudzevičius.

Mažajame finale susitiko Gargždžų SC ir Panevėžio SC II ekipos. Antrajame kėlinyje 17 taškų deficitą turėję Gargždų SC auklėtiniai sugebėjo gražinti intrigą į rungtynes ir prisivyti varžovus. Panevėžiečiai nesutriko ir sėkmingiau sužaidę rungtynių pabaigą šventė pergalę 96:92. Nugalėtojus į pergalę vedė po 18 taškų pelnę Raigardas Motiejūnas ir Rokas Vašėta.

Gargždų SC. Treneris – Rimantas Mikalauskas. (4 vieta)

„Po vakarykščių pusfinalio rungtynių buvo šiek tiek liūdna. Buvome pikti ir nusivylę. Vakare susėdome, pasišnekėjome ir šiandien ėjome į aikštelę taisyti klaidų.  Pirmojoje pusėje viskas klostėsi gerai, tačiau antrojoje pradėjome trūkti fiziškumo. Metuose vyresni vaikai privertė klysti, kitaip galvoti bei priimti blogus sprendimus. Nesusitvarkėme po krepšiu, kadangi dar trūksta ir šiek tiek ūgio ir jėgų, bet galutinis rezultatas ir iškovota trečioji vieta komandą tenkina.” , – po mažojo finalo rungtynių kalbėjo Panevėžio SC II treneris Justas Četkauskas.

Panevėžio SC II. Treneris – Justas Četkauskas. (3 vieta)

Didžiajame finale gausaus sirgalių palaikymo lydimi į aikštę žengė Kauno KA „Žalgiris“ III krepšininkai, kurie į kovą stojo prieš NKA-Perlas-„COFFEE CRUISE“ ekipą iš Vilkaviškio. Agresyviai rungtynes pradėję kauniečiai jau pirmojoje rungtynių pusėje susikrovė solidų 23 taškų pranašumą, tačiau Justo Bagurskio auklėtiniai ginklų nesudėjo ir likus žaisti minutę išlygino rezultatą. Pagrindinio laiko finale neužteko ir komandos ėjo žaisti pratęsimą 77:77. Tikrą emocijų audrą atnešusiame pratęsime sėkmė labiau šypsojosi NKA-Perlas-„COFFEE CRUISE“ ekipai, kuri vos vieno taško skirtumo iškovojo pergalę ir tapo U14 Berniukų C diviziono nugalėtojais 84:83. NKA-Perlas-„COFFEE CRUISE“ ekipoje pastebimiausias buvo Adas Kernagis pelnęs 22 taškus. Jam puikiai talkino 20 taškų pridėjęs Laurynas Chadatavičius.

Kauno KA „Žalgiris“ III ekipoje išsiskyrė Justas Česnauskas pelnęs 35 taškus.

Kauno KA „Žalgiris“ III. Treneris – Rolandas Rakutis.(2 vieta)

„Pirmiausia norėčiau padėkoti komandai, kad nepasidavė ir nenuleido rankų po pirmojo kėlinuko, kuomet turėjome dvidešimties taškų deficitą. Grįžome į rungtynes, vaikinai kovojo ir išplėšė pratęsimą. Pratęsime rungtynės galėjo pasisukti ir į vieną ir į kitą pusę, bet sėkmės lydimi laimėjome. Su Kauno ekipa šiame sezone žaidėme tris kartus ir visų rungtynių baigtys sprendėsi paskutinėmis minutėmis. Didžiausi komplimentai šiai Kauno ekipai, kuri tikrai davė gerą kovą, bet šiandien mes laimėjom. ”, – po pergalės sakė NKA-Perlas-„COFFEE CRUISE“ treneris Justas Bagurskis.

NKA-Perlas-„COFFEE CRUISE“. Treneris – Justas Bagurskis. (1 vieta)

Gargžduose buvo išrinktas simbolinis U14 Berniukų C div.  Finalinio ketverto penketukas. Į jį pateko: