Išrinkti visi LIDL-MKL sausio mėnesio laureatai

Išrinkti visi LIDL-MKL sausio mėnesio laureatai

Lidl-Lietuvos moksleivių krepšinio lyga (LIDL-MKL) jau pristatė ryškiausius sausio mėnesio jaunuosius Lietuvos krepšininkus, krepšininkes, trenerius bei teisėjus.

Dar sausio pabaigoje LIDL-MKL bendruomenė Lietuvos moksleivių krepšinio lygos Facebook platformoje galėjo savo simpatijas atiduoti populiariausio arbitro rinkimuose.

Populiariausiu sausio mėnesio arbitru tapo Klaipėdos regiono teisėjas – Nedas Zaniauskas.


Arbitras – Nedas Zaniauskas. Klaipėdos regionas

Iš kart po to sekė Populiariausių sausio mėnesio vaikinų ir merginų trenerių rinkimai. Juose, vertinant šio sezono pasiekimus buvo pristatyti LIDL-MKL trenerių simboliniai penketukai. Į vaikinų trenerių simbolinį penketuką pateko:

 1. Vilniaus krepšinio mokykla – Tomas Tarasevičius
 2. Šiaulių krepšinio akademija „Saulė“ – Arūnas Kačerauskas
 3. Panevėžio sporto centras – Justas Četkauskas
 4. Marijampolės sporto centras – Kęstutis Juozaitis
 5. Alytaus SRC – Karolis Marcinkevičius

Šio simbolinio penketuko priešakyje atsidūrė ir Populiariausiu sausio mėnesio LIDL-MKL trenerio nominaciją nuskynė Marijampolės sporto centro specialistas – Kęstutis Juozaitis.

Stratego vadovaujami Marijampolės SC-„Eurostandard“ vaikinai Jaunučių U16 vaikinų čempionato B divizione žengia pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Komanda šiame sezone iškovojo 11 pergalių ir patyrė vieną nesėkmę.

Kartu sekė ir merginų komandų trenerių simbolinis penketukas. Į šį penketuką pateko:

 1. Vilniaus krepšinio mokykla – Ina Revinskienė
 2. Vlado Knašiaus krepšinio mokykla – Diana Anužienė
 3. Šiaulių krepšinio akademija „Saulė“ – Jolanta Martinonienė
 4. Radviliškio ŠSPC – Rasa Augustinienė
 5. Telšių SRC – Vida Antanavičienė

Merginų komandų trenerių kategorijoje daugiausiai sirgalių balsų susilaukė Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro trenerė – Rasa Augustinienė.

Trenerės vadovaujamos Radviliškio ŠSPC merginos Jaunių U18 merginų čempionato B divizione rikiuojasi pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje (6 pergalės ir 2 pralaimėjimai).


Trenerė – Rasa Augustinienė. Radviliškio ŠSPC

Vasario mėnesio pradžioje pristatėme ryškiausius sausio mėnesio krepšininkus ir krepšininkes. Pirmasis pasirodė U14-U18 merginų simbolinis penketukas. Į jį pateko:

 1. Kauno “Žalgirio” krepšinio akademija – Laura Jablonskytė (U14 čempionatas)
 2. Vlado Knašiaus krepšinio mokykla – Justė Mockevičiūtė (U16 čempionatas)
 3. Šiaulių krepšinio akademija „Saulė“ – Gėla Kačinskaitė (U16 čempionatas)
 4. Biržų rajono sporto centras – Sintija Aukštikalnytė (U18 čempionatas)
 5. Kauno “Žalgirio” krepšinio akademija – Eglė Kisarauskaitė (U18 čempionatas)

Po gausaus sirgalių balsavimo, Populiariausia šio simbolinio penketuko krepšininke ir sausio mėnesio Žvaigžde tautiečiai išrinko Kauno “Žalgirio” krepšinio akademijos auklėtinę – Eglę Kisarauskaitę.

Septyniolikmetė Jaunių U18 merginų čempionate sausį sužaidė dvejas rungtynes, per kurias vidutiniškai rinko 24.5 taško, 8.5 atkovoto kamuolio bei 30.5 naudingumo balo. Šiuo metu Jaunių U18 merginų čempionate Kauno KA „Žalgiris“ I merginos žengia pirmos (10 pergalių iš tiek pat galimų). Trenerė – Lina Dambrauskaitė.

„Esu labai laiminga už tokį įvertinimą! Retai stebiu savo statistiką, tad buvau šoke, kai šeimos nariai ir draugai pradėjo masiškai rašyti žinutes, kad patekau į mėnesio žvaigždės rinkimus. Malonu, kai žmonės įvertina tavo darbą. Esu dėkinga savo komandos draugėms bei trenerei, nes be jų pasitikėjimo ir palaikymo nebūtų tokių rezultatų. Taip pat, labai didelis ačiū mano sesei dvynei Miglei, šeimai ir draugams, kurie visada manimi tiki ir motyvuoja siekti dar daugiau.”, – džiaugsmo neslėpė krepšininkė.


Eglė Kisarauskaitė. Kauno KA “Žalgiris”

Antrajame simboliniame penketuke sužibo geriausiai sausio mėnesį pasirodę U13-U15 vaikinai.

Į šį simbolinį penketuką pateko:

 1. Vilniaus krepšinio mokykla – Karigaila Jonas Jauniškis (U13 čempionatas)
 2. Kauno “Tornado” krepšinio mokykla – Benas Kryžius (U14 čempionatas)
 3. Kauno krepšinio akademija „Snaiperis“ – Joris Makarevičius (U14 čempionatas)
 4. Vlado Knašiaus krepšinio mokykla – Edenas Žilinskas (U15 čempionatas)
 5. Vilniaus krepšinio mokykla – Motiejus Daunys (U15 čempionatas)

Daugiausiai sirgalių balsų susižėrė ir Populiariausiu vaikinų U13-U15 krepšininku ir sausio mėnesio Žvaigžde tapo Vilniaus krepšinio mokyklos auklėtinis – Motiejus Daunys. Keturiolikmetis per trejas Jaunučių U15 čempionato sausio mėnesio rungtynes vidutiniškai rinko 20.3 taško, 10.7 atkovoto kamuolio ir 28.3 efektyvumo balo. Treneris – Andrius Šležas.

„Visų pirma norėčiau padėkoti savo treneriui, nes be jo nebūtų šio rezultato. Manau, kad visi kandidatai, kurie varžėsi dėl sausio mėnesio geriausio žaidėjo nominacijos yra talentingi, todėl dar norėčiau padėkoti visiems kurie balsavo už mane. Ši nominacija mane dar labiau stumia į priekį ir motyvuoja tobulėti krepšinyje!”, – teigė jaunasis krepšininkas.

Trečiasis tradiciškai sekė vyriausių U16-U18 vaikinų sausio mėnesio simbolinis penketukas. Į jį pateko:

 1. Klaipėdos Vlado Knašiaus krepšinio mokykla – Artūras Butajevas (U16 čempionatas)
 2. Vilniaus krepšinio mokykla – Daniel Lavrinovich (U17 čempionatas)
 3. Utenos DSC – Titas Didžgalvis (U17 čempionatas)
 4. Sostinės krepšinio mokykla – Gabrielius Jokubauskas (U18 čempionatas)
 5. Marijampolės sporto centras – Augustas Merkys (U18 čempionatas)

Šio penketuko priešakyje atsidūrė Utenos daugiafunkcinio sporto centro auklėtinis – Titas Didžgalvis. Krepšininkas per ketverias sausio mėnesio Jaunių U17 vaikinų čempionato rungtynes vidutiniškai rinko 36.8 taško, 9 atkovotus kamuolius, 7.8 rezultatyvaus perdavimo ir 39 naudingumo balus.

„Malonu gauti tokį apdovanojimą ir kad sunkus darbas yra pastebimas. Toks įvertinimas skatina mane dar labiau siekti savo užsibrėžtų tikslų. Man to nebūtų pavykę padaryti be trenerio ir komandos draugų, kurie manimi pasitiki aikštelėje. Norėčiau padėkoti šeimai, treneriui, komandos draugams ir balsavusiems už mane.”, – kalbėjo T. Didžgalvis.

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos mėnesio Žvaigždės bus apdovanotos mūsų partnerių Hesburger įsteigtais prizais.

Šiame sezone LIDL-MKL Populiariausius arbitrus, trenerius, simbolinius penketus bei mėnesio Žvaigždes renka kiekvieną mėnesį. Simboliniai penketukai sudaromi atsižvelgdami į pastarojo mėnesio žaidėjų pasiekimus.