Jaunių U18 merginų B diviziono čempionės – Biržų sporto centras

Savaitgalį Moksleivių krepšinio lygoje „Perlas“ virė aistros. O Ukmergėje keturios geriausios Jaunių U18 merginų čempionato, B diviziono komandos, kovojo dėl medalių ir bilietų į aukštesnio diviziono kovas.

Tris pergales iš trijų galimų šventė ir pirmąją vietą iškovojo Biržų sporto centro komanda. Nijolės Kregždienės auklėtinės 73:64 nugalėjo Kėdainių sporto centrą, 68:54 Kauno krepšinio mokyklos „Aisčiai“ III komandą ir 68:61 Ukmergės sporto centro krepšininkes.

„Taip, mums finalo ketvertas buvo tikrai sunkus“, – po lemiamų kovų šypsojosi Biržų SC trenerė N.Kregždienė. – Viena iš starto penketo žaidėjų patyrė sunkią traumą, plyšo raiščiai, dar kelios žaidėjos sirgo, todėl turėjome labai trumpą atsarginių žaidėjų suolelį. Todėl kiekviename mače atiduodavome visas jėgas ir jų tikrai kartais trūkdavo. Mūsų pergalę lėmė kovingumas, merginos sakė, kad šios trys dienos buvo sunkesnės nei visas sezonas. Atidirbome. Daug lėmė ir pirmosios dienos pergalę prieš Kėdainius, tačiau ir likę mačai buvo sunkūs. Visos ekipos buvo stiprios, tačiau stebėjome visas kovas, analizavome. Įtampos buvo ir paskutinę dieną, kai su šeimininkėmis žaidėme dėl pirmosios vietos. Tačiau sugebėjome sėkmingai sužaisti pradžią, pirmavome 16 taškų skirtumu ir sugebėjome atsilaikyti“.

Antrąją vietą ir sidabro medalius iškovojo Ukmergės sporto centro komanda. Ukmergiškės 77:60 nugalėjo „Aistes“, 63:50 palaužė Kėdainių SC ir, kaip jau buvo minėta, 61:68 nusileido Biržų SC.

1-2 vietas užėmusios komandos dalyvauja peržaidime dėl patekimo į A divizioną.

„Šiais metais turėjome žaisti A divizione, tačiau tokios galimybės atsisakėme. Dabar kiekvienas mačas bus lyg finalas, bus labai sunku“, – sakė Biržų SC trenerė N.Kregždienė.

Trečiąją vietą ir bronzos medalius iškovojo Kėdainių SC komanda, kuri paskutinę dieną 78:70 palaužė kaunietes.