Jaunių U18 vaikinų čempionato A diviziono atkrintamosiose – intriguojančios kovos

Jaunių U18 vaikinų čempionato A diviziono atkrintamosiose – intriguojančios kovos

Prasideda Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LIDL-MKL) Jaunių U18 vaikinų čempionato A diviziono atkrintamųjų kovos. Išskirtinai šio aštuoniolikmečių čempionato atkrinamosiose prognozuojamos labiausiai intriguojančios rungtynės. Šiandien apžvelgėme kokios akistatos mūsų lauks.

Pirmoji pora, praėjusių metų finalo pakartojimas – Sostinės KM I-„Vilniaus duona“ ir Kauno KA „Žalgiris“ II- „ARKU“.

Sostinės KM I-„Vilniaus duona“ šiame sezone išlaikė sudėtį ir kryptingai dirbdami užėmė pirmąją vietą reguliariajame sezone. Ekipoje pirmaisiais smuikais groja Nojus Kulieša ir Ernestas Matulevič, o užimta pirmoji vieta reguliariajame sezone ir iškovotas namų aikštės pranašumas leidžia SKM I laikyti šios poros favoritais.

Čempionai šiemet krenta į aštuntąja vietą reguliariajame sezone. Tikriausiai pagrindinė to priežastis, šiame sezone mažiau ekipoje rungtyniaujantys ekipos lyderiai Aleksas Bieliauskas ir Augustas Navickas. Nors komanda ir liko aštunta, tai visiškai nieko nereiškia. Pilnu pajėgumu prisijungus minėtiems krepšininkams kauniečių ekipa bus labai labai pavojinga.

LIDL-MKL apžvalgininko prognozė: SKM I 55%  ZAL II 45%


Ernestas Matulevič. Sostinės KM I-„Vilniaus duona“

Antroji pora, V.Knašiaus KM ir Panevėžio SC.

Dar viena linksma pora. Klaipėdiečiai žaidžia tikrai gerą sezoną. Komandoje daug išsiskiriančių žaidėjų – Justas ŽiubrysPaulius NarvilasKristupas Leščiauskas. Vienintelis ekipos minusas – pastebimas ūgio trūkumas priekinėje linijoje. Bet kokiu atveju, praėjusiais metais be finalinio ketverto likę klaipėdiečiai šiemet iš visų jėgų sieks ten atsidurti.

Panevėžio SC ekipa taip pat aukštaūgiais pasigirti negali, tačiau būdama visiškai neprognozuojama komanda gali laimėti prieš bet ką. Esminis faktorius – Nikas Stuknys, kuris nerungtyniavęs visa sezoną prisijungė prieš atkrintamasias ir demonstruodamas rekordiškus skaičius atvedė komanda į 5 pergales. Tarp įveiktų varžovų buvo ir V.Knašiaus KM auklėtiniai.

LIDL-MKL apžvalgininko prognozė: VKKM 50% PNVZ 50%

Trečioji pora, Kauno KA „Žalgiris“ I ir Tornado KM I-„Alburnus“.

Ir pajėgią Kauno KA „Žalgiris“ I ekipą sugrįžus trims banginiams Mantas Kočanas, Kristupas Kepežinskas ir Vytautas Žygas ši ekipa tapo dar labiau pavojinga ir be abejo yra šios poros favoritė. Žinoma, lyginant su praėjusiais metais komanda yra praradusi Petrą Padegimą ir yra tikrai įveikiama.

Tornado KM I-„Alburnus“ ekipos nereikėtų nurašyti. Šiame sezone šių ekipų tarpusavio rezultatas 1:1. Sezono atidarymo rungtynėse “žalgiriečiai” rungtyniavo pilna sudėtimi, bet to neužteko, kad įveikti Šarūno Zablockio auklėtinius. Sezono eigoje Tornado ekipą papilde keletas žaidėjų is 2006 kartos. Tikėtina, kad šioje poroje gerą kovą taip pat išvysime.

LIDL-MKL apžvalgininko prognozė: ZAL I 60% TORNADO 40%


Mantas Kočanas. Kauno KA „Žalgiris“ I

Ketvirtoji pora, Vilniaus KM I ir Šiaulių KA „Saulė“ – ŠSG.

Vilniaus KM I ekipa reguliaraus sezono metu demonstravo stabilų žaidimą. Didžiausias ekipos galvos skausmas, kryžminius kelio raiščius nusitraukęs vienas iš ekipos lyderių Emilis Kargertas. Net ir be jo, Artūro Vilučio ir Eriko Vansevičiaus vedama ekipa išlieka poros favorite.

Šiaulių KA „Saulė“ – ŠSG ekipa vedama Deivido Žukausko šiemet rodo puikų žaidimą. Ekipai ne daug trūko, kad būtų iškovotas dar ir aikštelės pranašumas. Bet kokiu atveju, šiauliečiai turi visas galimybes pakovoti dėl vietos finaliniame ketverte.

LIDL-MKL apžvalgininko prognozė: VKM I 59%  SAULĖ 41%


Artūras Vilutis. Vilniaus KM I

Svarbiausios kovos prasideda!

Rezultatai ir tvarkaraščiai: ČIA