Jaunučių U15 vaikinų čempionato C divizione triumfavo Utenos DSC ekipa

Balandžio 28-29 dienomis Tauragėje sprendėsi Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LIDL-MKL) Jaunučių U15 vaikinų C diviziono finalinio ketverto nugalėtojas.

Pirmajame pusfinalyje susitiko Šilutės „Šilutė“ (treneris Simonas Serapinas) ir Šiaulių KA „Saulė“ II – ŠSG (treneris Laimonas Mikšys). Net 24 taškų skirtumu atsilikinėję šiauliečiai ketvirtajame kėlinyje prisivijo varžovus, tačiau Šilutės krepšininkai nesutriko ir sėkmingiau sužaidę paskutines rungtynių minutes žengė į finalą – 87:82.

Nugalėtojų gretose ryškiausias buvo Grantas Bendikas pelnęs 25 taškus. Šiaulių KA „Saulė“ II – ŠSG ekipoje rezultatyviausias buvo 30 taškų pelnęs Žygimantas Aukščionis.

Iš kart po jų į aikštę žengė Utenos DSC (treneris Kęstutis Čepulis) ir Tauragės KM (treneris Vilius Klumbys) auklėtiniai. Nuo pat rungtynių pradžios savo pranašumą rodę uteniškiai visų rungtynių metu tik didino savo persvarą ir užtikrintai įveikė aikštės šeimininkus – 99:61.  Nugalėtojų gretose neįtikėtiną pasirodymą surengė Normantas Juršys pelnęs 29 taškus, atkovojęs 23 kamuolius ir surinkęs 48 naudingumo balus. Tauragės KM ekipoje išsiskyrė 14 taškų pelnęs Aironas Voveris.

Mažojo finalo rungtynėse susikibo Šiaulių KA „Saulė“ II – ŠSG ir gausaus sirgalių palaikymo lydimi Tauragės KM krepšininkai. Trečiajame kėlinyje 24 taškų deficitą turėję tauragiškiai sugebėjo gražinti intrigą į rungtynes ir ketvirtojo kėlinio pabaigoje prisiviję varžovus čiupo bronzinę pergalę – 90:89. Nugalėtojus į pergalę vedė Arnas Mačiūnas pelnęs 27 taškus, jam puikiai talkino 26 taškus pelnęs Domas Lingys.

Didžiojo finalo rungtynės atnešė dar vieną krepšinio spektaklį.  Viso mažo metu rungtynėse išliko intriga, o į priekį įsiverždavo vis kita ekipa. Visgi rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidę uteniškiai triumfavo rezultatu 75:74 ir iškėlė virš galvų Jaunučių U15 vaikinų C diviziono taurę bei iškovojo kelialapį į B diviziono pirmenybes. Utenos DSC ekipoje pastebimiausias buvo net 37 taškus pelnęs Normantas Juršys. Šilutės ekipoje išsiskyrė Eimantas Kakta pelnęs 27 taškus.

Utenos DSC. Treneris – Kęstutis Čepulis. (1 vieta)

Tauragėje buvo išrinktas simbolinis U15 vaikinų C div.  finalinio ketverto penketukas. Į jį pateko: