Kauno merginos – U16 jaunučių žaidynių čempionės

Kaune šį savaitgalį pasibaigė U16 jaunučių žaidynės, kur keturios stipriausios merginų ir vaikinų komandos išsiaiškino savo čempionus.

Žaidynėse jaunieji krepšininkai atstovauja ne savo krepšinio klubams ar mokyklos, o miestui.

Merginų čempionėmis tapo Kauno II komanda. Sandros Čižauskienės auklėtinės finale, tik po atkaklios ir permainingos kovos 60:59 palaužė Klaipėdos ekipą.

„Finalo ketvertas buvo labai sunkus, neturėjome pilnos komandos, buvome jaunesnės, tai tikrai turėjome ką veikti“, – sakė nugalėtojų trenerė S.Čižauskienė. – Mūsų pergalę lėmė merginų noras, visos kovojo, atidave aikštėje širdis. Mūsų, matyt, niekas rimtomis varžovėmis nelaikė, tuo ir pasinaudojome. Nežinau, ar padėjo namų sienos… tačiau taip sakoma. Labiausiai, kaip jau sakiau, padėjo merginų noras. Esu labai patenkinta ir laiminga, džiugu, kad einame pirmyn, o ne atgal. Sezono pradžia gera, dabar reikės tokią natą išlaikyti ir sezono pabaigoje“.

Per visas žaidynes Kauno II komanda patyrė tik 1 nesėkmę ir iškovojo 8 pergales.

14713796_1286567954727959_7769128875312995599_n

Trečią vietą ir bronzos medalius iškovojo Šiaulių krepšininkės, kurios mažajame finale 63:60 palaužė Vilniaus ekipą.

14731238_1286565201394901_2668936228749267900_n

Pirmąją dieną, pusfinaliuose, Klaipėdos miesto komanda 57:38 įveikė vilnietes, o kaunietės 57:47 įveikė Šiaulių miesto atstoves.