Keturių šalių čempionų komandos dalyvavo krepšinio turnyre Palangoje

Keturių šalių čempionų komandos dalyvavo krepšinio turnyre Palangoje

Praėjusį savaitgalį (spalio 12 – 14 d.) Palangos sporto centro arenoje vyko tarptautinis krepšinio turnyras – „Sportpoint“ taurė. Jame dalyvavo 10 stipriausių keturiolikmečių krepšininkų komandų iš 4 skirtingų šalių. 3 dienas dviejose aikštelėse kovojo Lietuvos, Rusijos, Ukrainos, ir Lenkijos komandos. Buvo sužaistos 27 rungtynės iš kurių net trijose prireikė pratesimų, o 13 rungtynių baigėsi ne didesniu nei 5 taškų skirtumu.

A pogrupyje pirmasias vietas užėmusios Maskvos „Dinamo“ ir Plungės SRC komandos pusfinalio rungtynėse susitiko su B pogrupio stipriausiomis komandomis iš Kauno krepšinio mokyklos „Žalgiris“ ir Maskvos „Trinta“.  Nugalėję savo varžovus pusfinalio mačuose, „Žalgirio“ ir „Trintos“  krepšininkai pateko į finalą, kuriame vyko inirtinga kova. Po atkaklios kovos, tik trijų taškų skirtumu, 77:74 pergalę iškovojo Lietuvos čempionai – „KM Žalgiris“ auklėtiniai, kuriuos treniruoja Remigijus Bardauskas. Jiems buvo įteikta specializuotos krepšinio prekių parduotuvės „Sportpoint“ taurė. Geriausiems komandų žaidėjams buvo įteiktos sportinės kuprinės, o naudingiausiam turnyro žaidėjui iš Maskvos „Dinamo“ komandos S. Savkovui – naujausi krepšinio bateliai.

„Žemaitijos“ komanda, kuri buvo sudaryta iš Klaipėdos, Palangos ir Raseinių žaidėjų, turnyre iškovojo V-ąją vietą. Geriausio komandos žaidėjo prizas atiteko Palangos sporto centro auklėtiniui Justui Žiubriui.

Daugiau nuotraukų iš turnyro galite rasti čia>>>

Turnyro metu, visų komandų žaidėjai stebėjo Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynes tarp šeimininkų Palangos „Kuršių“ ir Jonavos  „Sintek – Jonava“ komandų. Rungtynių pertraukos metu „Kuršių“ komandos žaidėjai turnyro dalyviams įteikė 205 cm aukščio rėmėjų iškeptą šakotį. Sėkmės dalyviams linkėjo ir Rusijos generalinio konsulato Klaipėdoje konsulas Sergėjus Čerkalinas.

 

Visų komandų treneriai, vadovai bei tėveliai liko labai patenkinti turnyro organizuotumu, rungtyniavimo, gyvenimo sąlygomis bei laisvalaikio užimtumu. O savo ruožtu Palangos miesto keturiolikmečių komanda jau susiplanavo savo atostogas: per Kalėdas vyks į turnyrą Lenkijoje, Vloclaveko mieste, o per pavasario atostogas keliaus į Maskvą.

Informacija: www.sportpalanga.lt