Kviečiame registruoti savo komandą naujajame Jr. NBA League projekto sezone

Kviečiame registruoti savo komandą naujajame Jr. NBA League projekto sezone

Jauniesiems krepšininkams skirtas ir pasisekimo sulaukęs Jr. NBA turnyras startuoja su naujuoju sezonu, kuriame varžysis ne tik berniukų, bet ir mergaičių komandos. Kviečiame krepšinio mokyklas registruoti savo komandas!

Berniukų turnyre dalyvaus 30 komandų, kurios, remiantis Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pateikta sistema, bus suskirstytos į 6 divizionus po 5 komandas. Savo ruožtu, mergaičių turnyre dalyvaus 12 komandų, kurios bus suskirstytos į 2 konferencijas.

Berniukų komandos registracijos paraišką galite atsisiųsti čia, mergaičių komandos registracijos paraišką rasite čia, o užpildytą paraišką siųskite el. paštu irmantas@ltu.basketball Daugiau informacijos rasite ltu.basketball/jrnba

„Neseniai su kolegomis lankėmės Paryžiuje NBA Paris Game 2024 renginyje, kuriame Lietuvos krepšinio federacija (LKF) susilaukė padėkų ir įvertinimo iš NBA Europe padalinio už Jr. NBA programos vystymą mūsų šalyje ir buvimą vienu iš svarbiausių partnerių šioje srityje. Tęsdami šią misiją vėl organizuojame Jr. NBA League turnyrą, kuris šiemet bus didesnis nei įprastai, nes į turnyrą įtrauksime mergaites, kurios varžysis tarpusavyje lygiai taip pat, kaip berniukai savo turnyre.

Dėl organizacinių aplinkybių šiemet turnyrą pradedame vėliau nei įprastai. Žinome, kokį intensyvų sezoną žaidžia jauniausi krepšininkai, bet nusprendėme, kad būtų labai neteisinga ir nesąžininga, jeigu 2012 m. gimę vaikai praleistų ir neturėtų galimybės sudalyvauti Jr. NBA League turnyre einamojo sezono metais. Tikimės, kad kartu su krepšinio mokyklomis bei jų treneriais pavyks rasti kūrybiškų ir lanksčių sprendimų, kad jie galėtų sudalyvauti programoje. Ateinantį rudenį grįšime prie įprasto formato ir turnyrus vykdysime prieš prasidedant oficialiems MKL U12 mergaičių ir berniukų čempionatams,“ – mintimis dalijosi projekto vadovas Irmantas Birbalas.

Nuo 2020 m. Jr. NBA League programa turi naujus namus virtualioje erdvėje – OWQLO programėlėje. Joje bus galima rasti visą informaciją apie Jr. NBA League turnyro eigą, tvarkaraščius ir rezultatus. OWQLO programėlę galima atsisiųsti iš Google Play arba AppStore svetainių.

Jr. NBA League – tai krepšinio turnyras, kuris skirtas šį sezoną skirtas berniukams (U12) gimusiems 2012 m. ir jaunesniems bei mergaitėms (U12), gimusioms 2012 m. ir jaunesnėms.

ltu.basketball.lt